Eurovision Gezentisi - 5.Bölüm / Germany

:: Musidio :: Eğlence :: Geyik :: Musiverse Yazarları :: Hakan

Eurovision Gezentisi - 5.Bölüm / Germany Empty Eurovision Gezentisi - 5.Bölüm / Germany

Mesaj tarafından Hakan 2/4/2016, 15:21

Eurovision Gezentisi - 5.Bölüm / Germany 14ah9hc

Merhabalar. Eurovision Gezentisi 5.durağı için Almanya’da.
Almanya’nın geçmişi çok eskilere gidiyor fakat ben yakın geçmişine bakmayı tercih ediyorum. Çünkü Almanya son yıllarda kendini düzelten ve iyi seçimler yapan bir ülke oldu. Lena ile birlikte akıllandı diyebilirim.

2009 Alex Swings Oscar Sings   "Miss Kiss Kiss Bang" Derece: 20   Puan: 35 // Alex abinin erotik bir şovu işe yaramadı çünkü şarkı kötüydü…

2010 Lena "Satellite "    Derece: 1 Puan: 246 // Şarkı kötü değil hoş ve eğlenceli fakat birincilik için hiçbir iddiası olmayan sıradan bir şarkıydı. Nasıl kazandı hala anlamıyorum. O yıl biz kazanmalıydık kesinlikle.

Eurovision Gezentisi - 5.Bölüm / Germany Igc9qa

2011 Lena "Taken by a Stranger" Derece: 10   Puan: 107 // Lena bu şarkıyla kazansa daha çok sevinirdim. Şarkı gayet iyiydi. Derece ise kötü.

Eurovision Gezentisi - 5.Bölüm / Germany 245iuwy

2012 Roman Lob    "Standing Still" Derece: 8  Puan: 110 // Roman ve şarkısını çok sevmiştim. Derecesini normal buluyorum.

2013 Cascada    "Glorious" Derece: 21  Puan: 18 // Şarkı kötü değil fakat sıradandı. Derecesi azıcık daha yüksek olabilirdi. Cascada dan daha iyisini beklerdim açıkçası.

2014 Elaiza "Is It Right" Derece: 18   Puan: 39 // Yani çok iyi olmasa da hoş bir şarkıydı. Derecesi de yerinde bence.

2015 Ann Sophie    "Black Smoke" Derece: 27   Puan: 0 // Ann ve şarkısı bence çok güzeldi. Sahne şovunu pek beğenmemiştim ama yine de ilk 10 da olmalıydı diye düşünüyorum. Sıfır ne yahu…Skandal…

Eurovision Gezentisi - 5.Bölüm / Germany 2ywx3ea

2016 Jamie-Lee Kriewitz   "Ghost" // Bu yıl ki şarkıları da güzel fakat ben iddialı bulmuyorum. İlk 10 a girebilir en fazla.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

- Similar topics

:: Musidio :: Eğlence :: Geyik :: Musiverse Yazarları :: Hakan