Belarus: Uzari & Maimuna - Time

+17
yohanna_selin
Caspian
Jóhanna
Creative Rebellion
OmerLD
Remzi
Nirvana
Kavkasiuri
Parthenios
Cengo
Tracer
Merdd
dancerinthedark
Jon
Kad
Farid M.
Montana Max
21 posters

8 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Uzari & Maimuna - Time'a kaç puan veriyorsunuz?

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_lcap31%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_lcap7%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 13
Back

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Jon 19/4/2015, 12:34

Maimuna kızımız ne güzel olmuş öyle, Belarus bu sene favorilerimden performanslarını da sevdim.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 8 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Pan 20/4/2015, 19:17

abi maymuna diye isim mi olur ya? :S ama seviyorum bu ikiliyi Smile
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Zerrin 12/5/2015, 16:21

Görünürde bir şey yok. Ben sevmiyorum zaten şarkıyı ama süpriz yapaıp finale çıkabilirler.
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Hakan 12/5/2015, 16:24

Teo'nun saçma şarkısı final görüp de bu görmezse yazık olur
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Kad 12/5/2015, 17:56

Bu hâliyle hiçbir şey anlatmıyor. Klipteki gibi bir kum saati istedim sahnede. Uzun hâlini görmek lazım.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından bringmethehorizon 12/5/2015, 18:55

Öncelikle şunu söylemek istiyorum Belarus'un finale çıkması bir süpriz değil.
Bu yılın en sevdiğim şarkılarından biri Time, harika bir şarkı bence. Sahne çok basit görünüyor, umarım böyle olmaz. Hiçbir şey anlayamadım, arkaplan fena gözükmüyordu gerçi. Bakalım tamamı nasıl olacak. Her şeye rağmen derece yapmalı!
#GoBelarus Belarus
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Tracer 16/5/2015, 18:48

Sahneleme hakkındaki mükemmel sürprizlerini Belarus'ta tanınan biri nedeniyle sadeleştirme kararı almışlar. Sürpriz bu yüzden iptal edilmiş. Bu performanslarını o kişiye adayacaklar çünkü o kişi kanser ve birkaç ay ömrü kalmış. Şarkı güzel ve Makedonya'nın yaptığı hataya düşmüşler bence. En azından o kadar saçmalamamışlar ama böylesine bir şarkıyı sade kullanarak sıkıcılığın sınırlarını zorlamışlar. Provayı beğenmedim pek. Bakalım.
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 20/5/2015, 21:27

Belarusun içinde çözülemeyen bir Nordiklik var. Yarışma İskandinav ülkeleri dışında çıktığı an eleniyorlar. Surprised 
Belarus I love you İsveç Danimarka Norveç Finlandiya
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Kad 20/5/2015, 21:41

St. Vincent demiş ki:Öncelikle şunu söylemek istiyorum Belarus'un finale çıkması bir süpriz değil.
Bu yılın en sevdiğim şarkılarından biri Time, harika bir şarkı bence. Sahne çok basit görünüyor, umarım böyle olmaz. Hiçbir şey anlayamadım, arkaplan fena gözükmüyordu gerçi. Bakalım tamamı nasıl olacak. Her şeye rağmen derece yapmalı!
#GoBelarus Belarus

ÇIKAMADI
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından bringmethehorizon 20/5/2015, 21:41

Bunlar da o şovu yaparken o ülkeye hiç acımadılar mı acaba ahsgahshags
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

8 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

- Similar topics