Belarus: Uzari & Maimuna - Time

+17
yohanna_selin
Caspian
Jóhanna
Creative Rebellion
OmerLD
Remzi
Nirvana
Kavkasiuri
Parthenios
Cengo
Tracer
Merdd
dancerinthedark
Jon
Kad
Farid M.
Montana Max
21 posters

5 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Uzari & Maimuna - Time'a kaç puan veriyorsunuz?

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_lcap31%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_lcap7%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 13
Back

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Cengo 26/12/2014, 23:48

Gerçekten kazanmalarına sevindim.4 şarkı arasında favorim Time
Cengo
Cengo
Musican

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Montana Max 27/12/2014, 00:07

Televotelerin kulağına su kaçırılmış artık. Ayrıntılı sonuçları ekledim. Tam komedi  Cool
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Jon 27/12/2014, 00:25

Şu tabloyu gördükten sonra iyi ki seçilmiş dedim yani. Halkın Napoli - My Dreams'i yüksek tutmasına sevinsem de bu sefer de jüri dusurmus ona puan. Onu da sevmistim ben. Ama o Accent midir ne karın ağrısıdir jüri iyi yapmış yani düşük tutarak halkta 2. (ikinci) olmuslar sacmalik. Time iyi oldu ya bu ulusal finale gore.

En son Senior tarafından 27/12/2014, 01:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Kavkasiuri 27/12/2014, 00:40

3 dakikamı geri verin. Bu nedir Allah aşkına?
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Kad 27/12/2014, 00:57

Senior demiş ki:Şu tabloyu gördükten sonra iyi ki seçilmiş dedim yani. Halkın Napoli - My Dreams'i yüksek tutmasına sevinsem de bu sefer de jüri dusurmus ona puan. Onu da sevmistim ben. Ama o Accent midir ne karın ağrısıdir jüri iyi yapmış yani düşük tutarak halkta 1. olmuslar sacmalik. Time iyi oldu ya bu ulusal finale gore.

Hayır Muzzart 1. halk oylamasında. Very Happy
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Jon 27/12/2014, 01:03

Kadebostany demiş ki:
Senior demiş ki:Şu tabloyu gördükten sonra iyi ki seçilmiş dedim yani. Halkın Napoli - My Dreams'i yüksek tutmasına sevinsem de bu sefer de jüri dusurmus ona puan. Onu da sevmistim ben. Ama o Accent midir ne karın ağrısıdir jüri iyi yapmış yani düşük tutarak halkta 1. olmuslar sacmalik. Time iyi oldu ya bu ulusal finale gore.

Hayır Muzzart 1. halk oylamasında. Very Happy
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 5 Ill-kill-you
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Nirvana 27/12/2014, 01:27

Hiç beğenmedim. Gunesh kazansaydı keşke
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından Remzi 27/12/2014, 01:56

Farid M. demiş ki:Belarus MŞY delegasyonu olarak çok mutluyuz. MŞY'De ulusal finalimizi kazanıp MŞY'de temsil eden Maimuna bir kez de Eurovision'da yarışacak ! I love you

BU NEDİR MÜBAREK ASKDASKJDKJASJKDJKASJKDJASK
Remzi
Remzi
Musican

Mesaj tarafından Farid M. 27/12/2014, 08:34

Beth Greene demiş ki:
Farid M. demiş ki:Belarus MŞY delegasyonu olarak çok mutluyuz. MŞY'De ulusal finalimizi kazanıp MŞY'de temsil eden Maimuna bir kez de Eurovision'da yarışacak ! I love you

BU NEDİR MÜBAREK ASKDASKJDKJASJKDJKASJKDJASK

I love you
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 27/12/2014, 11:55

Maimuna kendi söyleseydi daha iyiydi dfdgdshr şarkı bana kaliteli gelmedi.şarkı düzenlenirse belki düzgün bişeyler ortaya çıkabilir ama Uzari'nin sesi gerçekten kötü
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

5 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics