Belarus: Uzari & Maimuna - Time

+17
yohanna_selin
Caspian
Jóhanna
Creative Rebellion
OmerLD
Remzi
Nirvana
Kavkasiuri
Parthenios
Cengo
Tracer
Merdd
dancerinthedark
Jon
Kad
Farid M.
Montana Max
21 posters

2 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Uzari & Maimuna - Time'a kaç puan veriyorsunuz?

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_lcap31%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_lcap7%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 13
Back

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Montana Max 4/12/2014, 21:29

Eurofest ifadesinin telif hakkı ile ilgili bir sıkıntı olduğundan Belarus artık bu ismi kullanamayacakmış. (Çok saçma) Ayrıca yarın asil adayları öğreneceğiz. Bakarım yukarıdakilerin kaçını o listede görebileceğiz.  Laughing
Montana Max
Montana Max
Musican

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 2 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Farid M. 4/12/2014, 21:34

Alexander Rybak'ın yazdığı şarkı açıklandı. Ama çok iğrenç
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından Kad 4/12/2014, 21:36

Sadece iki şarkıyı dinledim. Alive ve I Lost You çok güzel. I Lost You kazansa olur diyeceğim.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 4/12/2014, 21:42

Junior demiş ki:Sadece iki şarkıyı dinledim. Alive ve I Lost You çok güzel. I Lost You kazansa olur diyeceğim.
Bence de o şarkı çok güzel  Surprised Linii tam bir bebek I love you Alive tam bir karamsar  I love you Go on baby tam bir obez  I love you No smoking tam bir we are the winners  I love you I want you dance tam bir erkek  I love you bi de ZHANET kazanıyomuş  Suspect
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından dancerinthedark 4/12/2014, 21:43

Alexander Rybak'ın şarkısı kesinlikle skandal. Sad
dancerinthedark
dancerinthedark
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 4/12/2014, 21:47

dancerinthedark demiş ki:Alexander Rybak'ın şarkısı kesinlikle skandal. Sad

Surprised kendisi katılıyor mu ki? Bir grup oluşturduğunu okumuştum ama onların da şarkısı açıklanmadı diye biliyorum
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından dancerinthedark 4/12/2014, 21:50

Evet Eurovision için bir kız grubu oluşturdu. Şarkıyı o besteledi. Keşke bulaşmasaymış hiç. Sad

En son dancerinthedark tarafından 4/12/2014, 21:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dancerinthedark
dancerinthedark
Musican

Mesaj tarafından Kad 4/12/2014, 21:50

Ömür demiş ki:
Junior demiş ki:Sadece iki şarkıyı dinledim. Alive ve I Lost You çok güzel. I Lost You kazansa olur diyeceğim.
Bence de o şarkı çok güzel  Surprised Linii tam bir bebek I love you Alive tam bir karamsar  I love you Go on baby tam bir obez  I love you No smoking tam bir we are the winners  I love you I want you dance tam bir erkek  I love you bi de ZHANET kazanıyomuş  Suspect

Z

H

A

N

E

T
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 4/12/2014, 21:51

Oaaaa teşekkürler  Surprised
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Kad 4/12/2014, 21:53

Accent'i bir ben mi sevdim?
Kad
Kad
Musican

2 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics