Belarus: Uzari & Maimuna - Time

+17
yohanna_selin
Caspian
Jóhanna
Creative Rebellion
OmerLD
Remzi
Nirvana
Kavkasiuri
Parthenios
Cengo
Tracer
Merdd
dancerinthedark
Jon
Kad
Farid M.
Montana Max
21 posters

3 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Uzari & Maimuna - Time'a kaç puan veriyorsunuz?

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_lcap31%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_lcap7%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 13
Back

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Merdd 4/12/2014, 21:53

bende sevdim
Merdd
Genel Yetkili

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 3 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Montana Max 4/12/2014, 21:59

Ulusal Finale yeni potansiyel entryler gelmiş. İşte yeniler

Vitaly Voronko - Драйв

BEATREES - Fighter

LEONARDO – Fly Away

MASHA GORBACHOVA - Walking in the sky

Vox Mira - O.K

Nikita Zhurovich - Dance away the night

İyi dinlemeler

En son Ömür tarafından 4/12/2014, 22:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Kad 4/12/2014, 22:01

AY TABİİ Kİ DİNLEMİYCEM
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Farid M. 4/12/2014, 22:01

Üste yazmıştım takılmamışım bilee :S
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 4/12/2014, 22:05

Bağırsaydın o zaman duyardım. Suspect Very Happy teşekkürler ilgine
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 4/12/2014, 22:30

Beatrees - Fighter 8 diyorum. Kesinlikle oldukça hoş özellikle rock alt yapılı nakarat çok farklı bir hava katmış. Asillerde görmek isterim
Leonardo - Fly Away 3 malesef bebek sen asillerde olmamalısın. Ama benim olabilirsin.
Masha Gorbacheva - Walking In The Sky 5 Çok bir albenisi ya da numarası yok. Vasat kalıyor.
Milki - Accent 1 O ya da bu tarz olursa sevmem gibi bir kanunum yok. Ama ciddi anlamda kötü bence bu şarkı. Akerdeonu zaten genel olarak sevmem. Tam bir Buranovskilerin genç versiyonu olmuş. Kesin asillerde olacaktır. Belarus şimdi bunu da seçer.
Nikita Zhurovich - Dance Away The Night 6 Kötü değil. Çok iyi de değil. Eski dans şarkılarından birine benziyor. Çıkaramadım. Christian Burns havası var kesinlikle.
Vox Mira - OK 7 Çok iddialı olmamakla beraber kötü de değil. Beğendim ben.
Vitaly Voronko - Драйв 4 İyi değil maalesef.
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Tracer 4/12/2014, 23:28

Accent'i ÇOOK SEVDİM.
Bence 2014 Polonya olmuş bu ancak başarı ihtimalleri bence daha yüksek eğer jüriden geçer not alıp canlı performansları güzel olursa.
Eklemek istiyorum ayrıca: Şu hoptirik moptirik Qele Qele'den, şu aklıma gelmeyen ucuz rezil ve basit ESC şarkılarından çok daha iyi olduğu gerçeği de var. Diğer şarkıları dinlemedim ayrıca, merak da etmiyorum. Rybak'ı da sevmem zaten ama şarkı güzel olmuş şimdi.
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 5/12/2014, 22:10

Belarus'un asil katılımcıları kesinleşti. İşte Belarusu Temsil etmek için yarışacak 15 şarkı

1. Gunesh – I believe in a miracle
  2. Zhanet – Supernova
  3. Alexey Gross – Stand as one
  4. Daria – Love is my colour
  5. Valeriya Sadovskaya – Summer love
  6. Uzari & Maimuna – Time
  7. Milki – Accent
  8. Yana Butskevich & Muzzart – Only dance
  9. Beatrys - Fighter
  10. Napoli – My dreams
  11. Tasha Odi – Giving up your love
  12. Lis – Angel
  13. Rostany – Electric toys
  14. Anastasiya Malashkevich – Don’t save my name
  15. Vitaly Voronko – Drive

Daha önce paylaştığımız potansiyellerden az bir kısmını burada bulabildik. Can "My dreams"i bilirken, Beatrys "Fighter" tarafımdan tahmin edildi. Zhanet "Supernova"yla da ulaşla epeyi dalga geçtik o da yer bulanlardan. Accenti ise herkesler tahmin etmiştir. "Time" de daha önce paylaştıklarımızda. Bu listede I lost you, Alive, Linii, I want you to dance ve Go on babyi de görmek isterdim. Belarusun çöpe atılan şarkıları da pek güzel. Bakalım bunlar nasıl oalcak. Final 26 Aralıkta.  Laughing
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 5/12/2014, 22:55

Asil şarkıların ilk kısmını yükleyelim.

Gunesh - I Believe In A Miracle

Zhanet - Supernova

Lis - Angel

Milki - Accent

Napoli - My Dreams

Tasha Odi - Giving up your love

Uzari & Maimuna - Time

YANA BUTSKEVICH & MUZZART - Only Dance [Değişebilir]

Vitaly Voronko - Drive

Anastasia Malashkevich - Don't Save My Name

ROSTANY - Electric Toys

En son Ömür tarafından 11/12/2014, 02:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Cengo 5/12/2014, 23:20

Ben Gunesh'in şarkısını çok fazla sevemedim.Milki'yi çok sevdim.
Cengo
Cengo
Musican

3 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics