Belarus: Uzari & Maimuna - Time

+17
yohanna_selin
Caspian
Jóhanna
Creative Rebellion
OmerLD
Remzi
Nirvana
Kavkasiuri
Parthenios
Cengo
Tracer
Merdd
dancerinthedark
Jon
Kad
Farid M.
Montana Max
21 posters

6 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Uzari & Maimuna - Time'a kaç puan veriyorsunuz?

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_lcap31%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_lcap7%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 13
Back

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Tracer 27/12/2014, 12:12

Şarkı umut vaadediyor ama yapmayın.
Düzenleme ile çok iyi bir şeyler olabilir, bugün ilk kez dinledim ve hoşuma gitti.
Tracer
Tracer
Musican

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 6 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Creative Rebellion 27/12/2014, 12:20

Öyle ahım şahım bir şarkı değilmiş. Güzel bir havası var ama bir şeyler eksik gibi. Düzenlenmeye ihtiyacı var bence.
Creative Rebellion
Creative Rebellion
Musican

Mesaj tarafından Jon 27/12/2014, 12:41

OmerLD demiş ki:Maimuna kendi söyleseydi daha iyiydi dfdgdshr şarkı bana kaliteli gelmedi.şarkı düzenlenirse belki düzgün bişeyler ortaya çıkabilir ama Uzari'nin sesi gerçekten kötü
Uzari'nin sesi kötü mü? Ben merak edip canlı performansını dinledim kayıttaki gibi okumuş o açıdan bir şüphem kalmadı. Bence ses rengi de iyi gayet. Maimuna zaten şarkıcı değil ama espri yaptın sanırım zaten Very Happy
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından OmerLD 27/12/2014, 12:47

Senior demiş ki:
OmerLD demiş ki:Maimuna kendi söyleseydi daha iyiydi dfdgdshr şarkı bana kaliteli gelmedi.şarkı düzenlenirse belki düzgün bişeyler ortaya çıkabilir ama Uzari'nin sesi gerçekten kötü
Uzari'nin sesi kötü mü? Ben merak edip canlı performansını dinledim kayıttaki gibi okumuş o açıdan bir şüphem kalmadı. Bence ses rengi de iyi gayet. Maimuna zaten şarkıcı değil ama espri yaptın sanırım zaten Very Happy

canlı performansa baktım sadece sesi hoşuma gitmedi  Hmm esc ye kadar ne olur orasını bilemem tabi
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Jóhanna 27/12/2014, 16:02

Kesinlikle doğru seçim yaptıklarını düşünüyorum. Ulusal finalin açık ara en güzel şarkısıydı Time, Rybak'ın yarattığı Milki'den nefret etmemekle beraber çok da bayıldığımı söyleyemem. Gunesh'i beğenmiştim ayrıca, güzel bir şarkıydı. Kısacası ''Time'', Belarus'a iyi bir derece getirmeli diye düşünüyorum, özellikle son yıllara bakıldığında diğer şarkılara göre çok iyi olduğunu gördüm ben.
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Caspian 7/1/2015, 19:02

Ben Milki'yi tercih ederdim-sürekli dinliyorum!- ama bu da güzel.
Geçen seneki faciadan sonra nays seçim.
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından yohanna_selin 27/1/2015, 14:51

güzel bence final görür.
zaten görsün.
yohanna_selin
yohanna_selin
Musican

Mesaj tarafından bringmethehorizon 29/1/2015, 16:44

Çok kötü değil, umarım düzenlenir.
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Jon 26/2/2015, 17:41

Şarkının yeni versiyonu:

Jon
Jon
Musican

Mesaj tarafından Jon 26/2/2015, 17:45

Altyapı biraz daha tempolaştırılmış dinlediğim kadarıyla, keman kısımları tabii ki harika! Daha iyi olmuş, ben seviyorum bu şarkıyı.
Jon
Jon
Musican

6 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics