Eurovision Tarihine Giriş (ESC101) - Bölüm 4

+2
Onur
kburakcan
6 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Eurovision Tarihine Giriş (ESC101) - Bölüm 4 - Sayfa 2 Empty Geri: Eurovision Tarihine Giriş (ESC101) - Bölüm 4

Mesaj tarafından Parthenios 6/4/2016, 23:15

Eveet hepsini ayrı ayrı yorumlayacak vakti buldum sonunda Smile

İsrail için üzüldüm açıkçası korkuyla sahneye çıkıp şarkı söylemek hem temsilci hemde İsrail ekibi büyük üzüntü. Sonucu gayet güzel olmuş ama dediğin gibi acaba Avrupa'nın hediyesi miydi ? Tartışılır Smile

Birleşik Krallık 1988 : Bu şarkıyı çok sevdiğini biliyorum Very Happy Sadece 1 puan için kaçan birincilik çok kötü ama Celine Dion gibi bir dünya starı kazandırdı bu yarışma bizlere hemde Türk besteci Atilla Şereftuğ tarafından Smile

Avusturya : Bunun hakkında duyumlar almıştım senin sayende tam anlamıyla bilgiler oturdu. Very Happy 2003'te bulunan şarkılar göre 6. lık Avusturya için gerçekten büyük bir derece bence Very Happy

Birleşik Krallık 2003 : Bunun hakkında pek bilgim yoktu sadece monitör ve kulaklık olayını biliyordum Smile Sonunculuğu gerçekten Irak meselesi yüzünden hak etmiş miydi tartışılır.

Ukrayna 2005 : Bu şarkıyı hiç ama hiç sevmiyorum ya gerçekten iğrenç bence Very Happy Sahneye çıkınca böyle salaklık yaptıklarını biliyordum EBU'nun sessiz kalmasını ev sahibi ülke olmalarına bağlıyorum ki öyleymiş zaten. Very Happy Her neyse bu iğrenç şarkıya bu kadar yorum yeterli Very Happy

Tekrardan emeğine sağlık Smile Diğer yazında görüşmek üzere I love you
Parthenios
Parthenios
Musican

Eurovision Tarihine Giriş (ESC101) - Bölüm 4 - Sayfa 2 Empty Geri: Eurovision Tarihine Giriş (ESC101) - Bölüm 4

Mesaj tarafından kburakcan 6/4/2016, 23:44

@Parthenios Hepsine ayrı ayrı teşekkürler Very Happy
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Kad 13/8/2016, 15:37

Ben 5. bölümü bekliyorum şu an Sad
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 13/8/2016, 16:11

Symmetra demiş ki:Ben 5. bölümü bekliyorum şu an Sad

@Symmetra , maalesef 5. bölüm asla gelmedi... Zira ilk iki bölümde her şey çok iyiydi, ilgi hat safhadaydı, lakin 3. ve 4. bölümde ilgi gitgide azaldı ve artık sadece 4-5 kişinin okuyup yorum yaptığı bir seri haline dönüştü. Malum yazılar oldukça uzun ve hazırlaması yorucu; sadece 4-5 kişi için bu kadar emek harcamak ağır geldi bana ve o dönem chatten yaptığım bir açıklama ile seriye 4. bölümde son verdim. Üzgünüm. Sad
kburakcan
kburakcan
Musican

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics