Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota

+7
Onur
emrutk
Parthenios
Eros
Kavkasiuri
elayz
kburakcan
11 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota - Sayfa 2 Empty Geri: Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota

Mesaj tarafından Boran 22/5/2016, 16:34

Pek beğenemedim ben maalesef. Başarılar Portekiz
Boran
Boran
Musican

Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota - Sayfa 2 Empty Geri: Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota

Mesaj tarafından dieforianedjos 24/5/2016, 00:50

öncelikle açıklaman acayip saçma. şarkı da güzel ama mükemmel değil.
dieforianedjos
dieforianedjos
Musican

Mesaj tarafından Jon 24/5/2016, 21:15

Konu açma düzenini en çok sevdiğim kişi Burakcan'dır. Keşke siz de azıcık hayal gücünüzü kullanıp bir şeyler katsanız konunuza. Link atıp çıkmasanız mesela. Reklam & Promosyon bölümünü görsen ne diyeceksin onu da merak ettim.

Şarkıyı beğendim diyebilirim, bana nedense Yunan tınılarını anımsattı oysaki hiç alakası yok di mi Very Happy Kadının sesinden de olabilir. Başarılar dilerim Smile
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından kburakcan 25/5/2016, 00:00

Çok teşekkürler Fransa Letonya ve Birleşik Krallık Smile

Jon demiş ki:Konu açma düzenini en çok sevdiğim kişi Burakcan'dır. Keşke siz de azıcık hayal gücünüzü kullanıp bir şeyler katsanız konunuza. Link atıp çıkmasanız mesela. Reklam & Promosyon bölümünü görsen ne diyeceksin onu da merak ettim.

Şarkıyı beğendim diyebilirim, bana nedense Yunan tınılarını anımsattı oysaki hiç alakası yok di mi Very Happy Kadının sesinden de olabilir. Başarılar dilerim Smile

Bu yoruma ekstra teşekkür ederim, sevindirdin beni Smile

Evet şarkının Yunan müziği ile bir alakası yok, ama beğenmene sevindim Very Happy Tekrar teşekkürler, sana da başarılar Smile

kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 25/5/2016, 13:08

ÇOK İYİ başarılar Very Happy
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics