Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota

+7
Onur
emrutk
Parthenios
Eros
Kavkasiuri
elayz
kburakcan
11 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota Empty Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota

Mesaj tarafından kburakcan 18/5/2016, 15:42

113. MŞY'deki ev sahipliğinde 19. olan Portekiz, büyük bir üzüntü içinde. "Sırf ev sahibi olduğumuz için üst üste 2 kez birinci olmayalım diye bilerek düşük puan verildi veya hiç puan verilmedi. Bunun büyük bir haksızlık olduğunu düşünüyoruz. Son 17 yarışmanın en düşük derecesini aldık Portekiz olarak. Bunu hak etmiyordu şarkımız." diyen Portekiz Devlet Televizyonu Genel Müdürü Burakcan Oliviera, "114. MŞY'de umarım tekrar toparlarız ve hak ettiğimiz yerlerde oluruz." dedi.

114. MŞY için hummalı bir araştırma yapan RTP yetkilileri, ülkemizi komşumuz İspanya'da temsil etmesi için Amália Hoje ile anlaştı! Hoje, "A Gaivota" isimli şarkısıyla Musiverse sahnesinde olacak!

Recap Kısmı: 2:13 - 2:43
kburakcan
kburakcan
Musican

Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota Empty Geri: Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota

Mesaj tarafından elayz 19/5/2016, 18:10

Ben sevdim seçimini başarılar Burakcan Oliviera Smile
elayz
elayz
Musican

Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota Empty Geri: Portugal '114 - Amália Hoje - A Gaivota

Mesaj tarafından Kavkasiuri 19/5/2016, 18:43

Hoş tınıları olan güzel bir seçim olmuş. Portekizce'nin şarkıya yakıştığını düşünüyorum.
Başarılar dilerim Portekiz! Portekiz
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından kburakcan 20/5/2016, 19:00

Çok teşekkürler İsrail ve Estonya Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Eros 20/5/2016, 19:37

Ben beğenmedim.
Başarılar Bukişciğim. I love you
Eros
Eros
Yetkili

Mesaj tarafından Parthenios 20/5/2016, 20:22

Arada bıraktı beni açıkçası Smile Ama belli olmaz tabii Razz Başarılar I love you
Parthenios
Parthenios
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 21/5/2016, 10:54

Size de teşekkürler Hollanda ve Danimarka Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından emrutk 21/5/2016, 15:59

Bende ortalama buldum şarkıyı başarılar Portekiz Smile 

Mesaj tarafından Onur 21/5/2016, 17:26

Ben ortalama buldum. Aslında güzel bir ballad ama tekdüze gibi. Başarılar! Smile
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından kburakcan 21/5/2016, 21:05

Teşekkürler İrlanda ve İsveç Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics