Portugal '108 - Rui Andrade - Ao Teu Encontro

+8
Atiii
emrutk
Merdd
Onur
elayz
Montana Max
OmerLD
kburakcan
12 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Portugal '108 - Rui Andrade - Ao Teu Encontro Empty Portugal '108 - Rui Andrade - Ao Teu Encontro

Mesaj tarafından kburakcan 3/4/2016, 22:40

107. MŞY'de gelen 7.lik, 3 yarışmadır ilk 10'a giremeyen Portekiz'i soluklandırdı. Portekiz Devlet Televizyonu RTP, 108. MŞY için de doğrudan bir seçim yapmaya karar verdi ve Rui Andrade'nin "Ao Teu Encontro" adlı şarkısını görevlendirdi! Lakin RTP içinde şarkının İngilizce versiyonu olan "Until I Find You"nun Musiverse'de seslendirilmesini isteyenler oldu. Bu ikilem doğrultusunda halka sorulması kararlaştırıldı ve şarkının Portekizce ve İngilizce versiyonu ulusal finalde sizlerin önüne koyuldu. Ulusal finalimize Lihtenştayn , Norveç , İsrail , İsveç , Lüksemburg ve İrlanda katıldı ve hepsinin ortak tercihiyle şarkının Portekizce versiyonu olan "Ao Teu Encontro"da karar kılındı!

Ao Teu Encontro (Orijinal - Portekizce Versiyon)

Recap Kısmı: 1:40 - 2:10

Ulusal finalimize katılan tüm ülkelere teşekkür ederiz. Smile

En son kburakcan tarafından 6/4/2016, 17:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
kburakcan
kburakcan
Musican

Portugal '108 - Rui Andrade - Ao Teu Encontro Empty Geri: Portugal '108 - Rui Andrade - Ao Teu Encontro

Mesaj tarafından OmerLD 3/4/2016, 22:47

portekizcesini tercih ediyorum Very Happy çünkü bunu biliyorum ve bu daha havalı gibi Very Happy ingilizce olunca sıradan geldi bana başarılar Very Happy
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Portugal '108 - Rui Andrade - Ao Teu Encontro Empty Geri: Portugal '108 - Rui Andrade - Ao Teu Encontro

Mesaj tarafından kburakcan 3/4/2016, 22:49

OmerLD demiş ki:portekizcesini tercih ediyorum Very Happy çünkü bunu biliyorum ve bu daha havalı gibi Very Happy ingilizce olunca sıradan geldi bana başarılar Very Happy

Teşekkürler yorumun ve seçimin için Very Happy Sana da başarılar Very Happy
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 3/4/2016, 23:11

Sevdiğim bir şarkıdır. Rui'yi de pek severim. Ben de Portekizce diyorum. Başarılar Smile
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 3/4/2016, 23:13

Montana Max demiş ki:Sevdiğim bir şarkıdır. Rui'yi de pek severim. Ben de Portekizce diyorum. Başarılar Smile

Çok teşekkürler katılımın için Smile Sana da başarılar Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından elayz 4/4/2016, 00:29

Portekizce diyorum ben de çünkü o daha etkileyici olmuş başarılar diliyorum Smile
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 4/4/2016, 00:57

elayz demiş ki:Portekizce diyorum ben de çünkü o daha etkileyici olmuş başarılar diliyorum Smile

Çok teşekkürler Smile Sana da başarılar elayzcığım Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Onur 6/4/2016, 14:26

Portekizcesi diyorum. Daha özgün buldum çünkü. Başarılar! Smile
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Merdd 6/4/2016, 15:49

Portekizcesine benden bir 12
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından kburakcan 6/4/2016, 15:57

Onur demiş ki:Portekizcesi diyorum. Daha özgün buldum çünkü. Başarılar! Smile

Çok teşekkürler Onuriçe Very Happy Sana da başarılar Smile

Merdd demiş ki:Portekizcesine benden bir 12

OHA!!! Shocked Çok teşekkürler I love you I love you
kburakcan
kburakcan
Musican

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics