Portugal '97 - Fingertips - Out Of Control

+2
Kavkasiuri
kburakcan
6 posters

Portugal '97 - Fingertips - Out Of Control Empty Portugal '97 - Fingertips - Out Of Control

Mesaj tarafından kburakcan 13/1/2016, 17:55

Portekiz Devlet Televizyonu RTP 96. MŞY'de alınan dereceden hiç memnun değil. "Amatör sanatçı göndermek hataydı." diyen Portekiz delegasyonu, bu hataya rağmen yeniden bir amatör isim gönderiyor! Portekiz'i 97. MŞY'de Fingertips'in "Out Of Control" adlı şarkısı temsil edecek!

Recap Kısmı: 2:05 - 2:35

En son kburakcan tarafından 13/1/2016, 21:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kburakcan
kburakcan
Musican

Portugal '97 - Fingertips - Out Of Control Empty Geri: Portugal '97 - Fingertips - Out Of Control

Mesaj tarafından Kavkasiuri 13/1/2016, 20:11

Fena bir şarkı değil. Ama Estonya olarak Portekiz'den daha güçlü seçimler bekliyoruz.
Başarılar dilerim Portekiz! Portekiz
Kavkasiuri
Baltician

Portugal '97 - Fingertips - Out Of Control Empty Geri: Portugal '97 - Fingertips - Out Of Control

Mesaj tarafından kburakcan 13/1/2016, 21:09

Kavkasiuri demiş ki:Fena bir şarkı değil. Ama Estonya olarak Portekiz'den daha güçlü seçimler bekliyoruz.
Başarılar dilerim Portekiz! Portekiz

Niye öyle dedin adaş ya, bence bu şarkı da güçlü yani Sad Ama tabii ilerleyen yarışmalarda daha iddialı isimler de gelecek Smile Teşekkürler, size de başarılar Estonya
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından elayz 13/1/2016, 21:50

Hatalar hataları doğurur diye boşa dememişler demek ki asflşkhfd Very Happy şaka yapıyorum tabisi hoş güzel bir şarkıymış aslında hoşuma kaçtı yani listeme almaya çalışacağım Wink Extinct tadında öyle güçlü şeyler de bekliyorum ona göre başarılar la poğtugal Smile
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 13/1/2016, 22:11

elayz demiş ki:Hatalar hataları doğurur diye boşa dememişler demek ki asflşkhfd Very Happy şaka yapıyorum tabisi hoş güzel bir şarkıymış aslında hoşuma kaçtı yani listeme almaya çalışacağım Wink Extinct tadında öyle güçlü şeyler de bekliyorum ona göre başarılar la poğtugal Smile

Ahahaha güldüm Very Happy İleride yine öyle güçlü eserler de göndereceğiz; teşekkürler, size de başarılar İsrail Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Eros 14/1/2016, 00:20

Fingertips grubunu değerlendirmene sevindim, bence şarkısı da gayet güzel. Portekiz için bulunması zor seçimlerden biri olmuş.
Başarılar dilerim. I love you
Eros
Eros
Yetkili

Mesaj tarafından kburakcan 14/1/2016, 09:20

Eros demiş ki:Fingertips grubunu değerlendirmene sevindim, bence şarkısı da gayet güzel. Portekiz için bulunması zor seçimlerden biri olmuş.
Başarılar dilerim. I love you

Çok teşekkürler; size de başarılar Hollanda Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Onur 16/1/2016, 12:15

Gayet güzel valla. Beğendim ben. Başarılar! Very Happy
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından kburakcan 16/1/2016, 13:44

Onur demiş ki:Gayet güzel valla. Beğendim ben. Başarılar! Very Happy

Beğenmene sevindim; çok teşekkürler, size de başarılar İsveç
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Hakan 18/1/2016, 18:09

Hoş seçim. Başarılar Smile
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

- Similar topics