Portugal '126 - Edmundo Vieira - Onde Errei

+6
Parthenios
elayz
Jon
totova
Caspian
kburakcan
10 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Portugal '126 - Edmundo Vieira - Onde Errei Empty Portugal '126 - Edmundo Vieira - Onde Errei

Mesaj tarafından kburakcan 17/8/2016, 13:52

125. MŞY'de alınan 3.lük bütün ülkeyi sevindirdi! 7 yarışma aradan sonra gelen madalya Portekiz halkını sokaklara döktü! Konu hakkında açıklana yapan Portekiz Devlet Televizyonu RTP Genel Müdürü Burakcan Oliviera, "130. MŞY'ye kadar tekrar bir madalya alacağımızı biliyorduk. Sevinçliyiz, mutluyuz. Tüm Avrupa'ya teşekkür ederiz." dedi.

RTP, 126. MŞY için ulusal final düzenlemeye karar verdi! 5 yarışmadır ulusal final düzenlemeyen RTP'de halkın artık ulusal finalleri özlemiş olacağı düşünüldü. Edmundo Vieira ile anlaşan RTP, ünlü ismin 2 şarkısını sizlerin oyuna sundu:

Borboleta

Onde Errei

Ve kazanan şarkı 4-2'lik skorla "Onde Errei" oldu!

Onde Errei

Recap Kısmı: 2:14 - 2:44

En son kburakcan tarafından 20/8/2016, 18:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
kburakcan
kburakcan
Musican

Portugal '126 - Edmundo Vieira - Onde Errei Empty Geri: Portugal '126 - Edmundo Vieira - Onde Errei

Mesaj tarafından Caspian 17/8/2016, 17:51

Onde Errei diyorum daha bi dinlenebilir geldi.
Başarılar Portekiz!
Caspian
Caspian
Musican

Portugal '126 - Edmundo Vieira - Onde Errei Empty Geri: Portugal '126 - Edmundo Vieira - Onde Errei

Mesaj tarafından totova 17/8/2016, 23:18

''Borboleta''
Başarılar Smile
totova
totova
Musican

Mesaj tarafından Jon 18/8/2016, 00:39

Onde Errei diyorum ben, diğerine göre daha çok beğendim bunu. Başarılar dilerim Smile
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından kburakcan 18/8/2016, 01:18

Çok teşekkürler Birleşik Krallık , Polonya ve Türkiye Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından elayz 18/8/2016, 03:53

İki şarkı da kötü değil fakat ilk şarkı pek dinlediğim tarzda değil çeşitlilik açısından o şarkıyı seçmem gerekirdi amaa 2. parça daha bir etkileyici geldi Very Happy bu sebepten mütevellit ben de Onde Errei diyorum ben de başarılar İsrail'e hoş geldin Smile
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Parthenios 18/8/2016, 14:37

Onde Errei daha ön plana çıktı benim için Smile
Başarılar I love you
Parthenios
Parthenios
Musican

Mesaj tarafından Farid M. 19/8/2016, 10:25

Borboleta diyorum başarılar Smile
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 20/8/2016, 13:16

Ulusal Finalimiz sona erdi. Kazanan şarkı 4-2'lik skorla "Onde Errei" oldu! Katılan herkese teşekkürler Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Onur 20/8/2016, 13:31

Güzelmiş sevdim ben. Başarılar! Very Happy
Onur
Onur
Yönetici

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics