Portugal '117 - Amor Electro - Mar Salgado

+9
Montana Max
Kavkasiuri
JO BLACC
elayz
Jon
Farid M.
OmerLD
Eros
kburakcan
13 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Portugal '117 - Amor Electro - Mar Salgado Empty Portugal '117 - Amor Electro - Mar Salgado

Mesaj tarafından kburakcan 12/6/2016, 02:09

DULCE PONTES LANETİ!

Portekiz, 112. MŞY'de Musiverse tarihindeki ilk birinciliğini aldığından beri ilk 10'a giremiyor! 116. MŞY'de de alınan 13.lüğün ardından Portekiz basını "Dulce Pontes'in laneti" olarak Portekiz'in uzun bir süre daha ilk 10 yüzü göremeyeceğini yazmaya başladı. Ülkenin ilk birinciliğinin sahibi Dulce Pontes ise bu iddiaları yalanlayarak "Ben her zaman ülkemin başarılı olmasını isterim. Ben ilk birinciliği getirdim, dilerim ki ikincisi, üçüncüsü de gelsin. Ben ülkemi asla lanetlemem." dedi.

Portekiz Devlet Televizyonu RTP'de gerilim hat safhada! Üst üste 4. yarışmada da ilk 10'a giremeyen Portekiz yönetiminde istifalar peş peşe geldi! RTP Müdür Yardımcılarının tamamı istifa etti! Lakin Genel Müdür Burakcan Oliviera görevinde kalmaya devam etmeye karar verdi. Kendine 120. MŞY'ye kadar süre tanıdığını açıklayan Oliviera, "120. MŞY'ye kadar bu ülkeyi tekrar ilk 5'e sokamazsak ben şerefimle istifa edeceğim." dedi!

RTP yönetimi 117. MŞY için tekrar Festival da Canção düzenlemeye karar verdi! Lakin bu sefer alışılmamış bir şey yapıldı. Amor Electro grubu ile anlaşan RTP, grubun 3 şarkısını halkın beğenisine sundu. O 3 şarkı şunlardı:

Rosa Sangue

A Máquina

Mar Salgado

Ulusal finalimize 6 ülke katıldı ve sonuçlar şöyle oldu:

Portugal '117 - Amor Electro - Mar Salgado 7vNoMr

Ve Portekiz'i 117. MŞY'de temsil edecek şarkı "Mar Salgado" oldu!

Recap Kısmı: 3:01 - 3:31

En son kburakcan tarafından 15/6/2016, 12:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kburakcan
kburakcan
Musican

Portugal '117 - Amor Electro - Mar Salgado Empty Geri: Portugal '117 - Amor Electro - Mar Salgado

Mesaj tarafından Eros 12/6/2016, 10:24

12 Mar Salgado, Hoş bir şarkı, en iyisi bu bana göre. 
10 A Máquina, Sonlara doğru güzelleşti fakat genelince pek etkilemedi. 

Rosa Sangue, Çok sıkıcı bir şarkı Very Happy 

Başarılar dilerim Bukiş. I love you
Eros
Eros
Yetkili

Portugal '117 - Amor Electro - Mar Salgado Empty Geri: Portugal '117 - Amor Electro - Mar Salgado

Mesaj tarafından OmerLD 12/6/2016, 13:22

12 A Maquina bu şarkı seçilirse favorilerimden olacak çok sevdiğim bir şarkı Very Happy 
10 Mar Salgado güzel 
8 rosa sangue buda hoş 

başarılar
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Farid M. 12/6/2016, 13:41

12-Mar Salgado
10-A Máquina
8-Rosa Sangue

Mar Salgado beğendim. A Máquina biraz ortalama geldi çünkü biraz sıkıldım diyebilirim dinlerken. Rosa Sangue ise hiç beğenemedim. Başarılarr ..
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 12/6/2016, 13:59

Çok teşekkürler Hollanda , Lübnan ve Almanya Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Jon 13/6/2016, 16:56

12- Mar Salgado (bu gerçekten hoş)
10- A Máquina (4.09 olmalı bence, beğendim)
8- Rosa Sangue (ı-ıhh umarım seçilmez)

Başarılar dilerim Burakcan Smile
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından elayz 13/6/2016, 19:29

12- Mar Salgado : Melodide farklı ve egzotik bir hava sezdim ve benim çok hoşuma gitti yakaladı beni şarkı Smile
10- A Máquina : Şarkı sonlara doğru güzelleşti açıkçası genel olarak yarım etkiledi Smile ben de saniyenin 4.09'dan itibaren olmasını uygun buldum şarkıyı gösteren yer oralar bana göre
8- Rosa Sangue : Şarkı çok kötü değil lakin tarif edemediğim bir eksiklik hissettim birazda sıkıcı gibimsiydii sankiimm Embarassed
Başarılar Portekiz Smile
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından JO BLACC 13/6/2016, 19:42

12 Mar Salgado
10 A Máquina
8 Rosa Sangue

başarılar
JO BLACC
JO BLACC
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 15/6/2016, 11:31

Çok teşekkürler İsveç , İsrail ve İtalya Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 15/6/2016, 12:54

Ulusal finalimiz sona ermiştir. Kazanan şarkı Mar Salgado olmuştur. Katılan herkese teşekkür ederiz. Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics