Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love

+15
Onur
Hakan
Montana Max
Eros
i-turker46
Farid M.
OmerLD
Zerrin
Caspian
Pan
Tracer
Jon
Remzi
Nirvana
Kad
19 posters

1 sayfadaki 6 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Electro Velvet - Still In Love'a kaç puan veriyorsunuz?

Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_lcap29%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_rcap 29% 
[ 4 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_lcap21%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_rcap 21% 
[ 3 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_lcap0%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_lcap7%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_lcap7%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_lcap0%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_lcap14%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_rcap 14% 
[ 2 ]
[ 0 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_lcap21%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love I_vote_rcap 21% 
[ 3 ]

Toplam Oylar : 14
Back

Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love Empty Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love

Mesaj tarafından Kad 30/5/2014, 16:10

Birleşik Krallık

Birleşik Krallık
Kad
Kad
Musican

Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love Empty Geri: Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love

Mesaj tarafından Nirvana 15/7/2014, 18:36

Geçen gün facebook ana sayfamda bi haber gördüm BK çekilmiş diye  Neutral
Nirvana
Musican

Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love Empty Geri: Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love

Mesaj tarafından Remzi 15/7/2014, 18:43

Nico demiş ki:Geçen gün facebook ana sayfamda bi haber gördüm BK çekilmiş diye  Neutral
Şakaydı o. Smile 
Remzi
Remzi
Musican

Mesaj tarafından Nirvana 15/7/2014, 22:42

Maggie Greene demiş ki:
Nico demiş ki:Geçen gün facebook ana sayfamda bi haber gördüm BK çekilmiş diye  Neutral
Şakaydı o. Smile 

Cidden mi
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından Kad 15/7/2014, 23:15

Nico demiş ki:
Maggie Greene demiş ki:
Şakaydı o. Smile 

Cidden mi

Evet Very Happy Sayfayı açtığınızda haberin şaka olduğunu belirten bir görsel çıkıyordu Very Happy
BK çok önceden katılımını onayladı. Razz
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Nirvana 15/7/2014, 23:19

Blár demiş ki:
Nico demiş ki:
Maggie Greene demiş ki:
Şakaydı o. Smile 

Cidden mi

Evet Very Happy Sayfayı açtığınızda haberin şaka olduğunu belirten bir görsel çıkıyordu Very Happy
BK çok önceden katılımını onayladı. Razz

BK da katılmasa kim katılcaktı.  Very Happy Oh rahatladım. Bilgi için teşekkürler arkadaşlar
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından Jon 16/7/2014, 00:47

I wish it was real.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Jon 24/2/2015, 14:35

Birleşik Krallık temsilcisini ve aynı zamanda şarkısını 7 Mart'ta açıklayacak!
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Tracer 4/3/2015, 15:56

Beatboxer olan Grace Savage, Eurovision'a gideceğini duyurdu.

Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love 10947185_10153098027336308_8112674406371254122_n
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Pan 4/3/2015, 16:00

oha :O normal de beatbox ı hiç sevmem ama bu kız çok iyi! ve rap tarzı bişey bekledim çünkü genel de öyle şarkılara yaparlar bunu, bu çok farklı.
Pan
Pan
MusiPan

1 sayfadaki 6 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics