Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love

+15
Onur
Hakan
Montana Max
Eros
i-turker46
Farid M.
OmerLD
Zerrin
Caspian
Pan
Tracer
Jon
Remzi
Nirvana
Kad
19 posters

6 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Electro Velvet - Still In Love'a kaç puan veriyorsunuz?

Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_lcap29%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_rcap 29% 
[ 4 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_lcap21%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_rcap 21% 
[ 3 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_lcap0%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_lcap7%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_lcap7%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_lcap0%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_lcap14%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_rcap 14% 
[ 2 ]
[ 0 ]
Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_lcap21%Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 I_vote_rcap 21% 
[ 3 ]

Toplam Oylar : 14
Back

Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 Empty Geri: Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love

Mesaj tarafından Tracer 10/4/2015, 22:30

Birleşik Krallık!

Günü de bu şarkı ile kapayacağım, diğerlerini dinleyebilecek kadar enerjik hissetmiyorum şu an.
Her neyse, şarkıya gelirsek ben şarkıyı sevmiyorum ve iyi bir şeyler yapabileceğini düşünmüyorum. Bu ülke geçtiğimiz yıllarda Bonnie Tyler ile ilk 20'ye zor girmiş, favori olduğu yıl sonunculuktan zor dönmüş bir ülke. Bu şarkı ile YF'de yarışsalar final bile zordu bence. Very Happy
Tracer
Tracer
Musican

Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love - Sayfa 6 Empty Geri: Birleşik Krallık: Electro Velvet - Still In Love

Mesaj tarafından Hakan 19/4/2015, 12:19

Electro Velvet'in Eurovision in Concert performansı

Yorum: ses iyi ama başka kıyafetiniz mi yok ya her gittiğiniz yerde aynı şeyi giyiyorsunuz Very Happy
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Pan 19/4/2015, 15:23

bu sene İngiltere ilk 10 da diyorum başka da bişey demiyorum. en son 2013 de Yunanistan ilk 10 da olacak dediğim de bu kadar emindim Smile ( umarım yine yanılmam )
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Jóhanna 20/4/2015, 23:48

Çok tatlılar ya çok beğendim bu performansı ben I love you
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 24/5/2015, 15:11

En son 2008de Ukyi ışıl ışıl renk renk görmüştük. Sonucu içler acısıydı. Dün gece Alex'in performansı gerçekten iyi değildi. Ancak en sevimli sahne yine uknindi. Sonuncu olacaklarını sandım. Yine Almanya, Fransa, ev sahibi Avusturya derken yırttılar. Bundan sonra Ukden bol bol amatörleri görürüz gibime geliyor. Haber bile yapılmamış çoğu gazetede sonuç  Very Happy
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 24/5/2015, 16:00

Şarkı da cıvıl cıvıl hareketli ve güzel bir şarkıydı, performans da bir o kadar harikaydı bence. İlk 10'u hak ediyorlardı.
Kavkasiuri
Baltician

6 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

- Similar topics