54. Eurovision Şarkı Yarışması - Moskova 2009

+6
yohanna_selin
Nirvana
Farid M.
OmerLD
Montana Max
Jon
10 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

54. Eurovision Şarkı Yarışması - Moskova 2009 - Sayfa 2 Empty Geri: 54. Eurovision Şarkı Yarışması - Moskova 2009

Mesaj tarafından Jon 31/12/2014, 11:59

O SES TÜRKİYE'DE EUROVISION RÜZGARI!

54. Eurovision Şarkı Yarışması - Moskova 2009 - Sayfa 2 M3_117487673954a30c9b17bac

O Ses Türkiye yarışmasında 3 koltukta oturan jürilerin Eurovision'da ülkemizi temsil etmesinden konu açıldı ve jürilerin tek tek performansları gösterildi.

Düm Tek Tek performanı verilirken duygulanan Hadise göz yaşlarına hakim olamadı. Performans bitinca temsilcimiz şunları söyledi:

"Orda sahne almak, o Türk bayraklarını orda görmek inanılmazdı. Ben Moskova'daydım ve inanılmaz çok Türk bayrağı vardı karşımda. Başka bir şey orası ya çok duygulandım."

"HADİSE - DÜM TEK TEK PERFORMANSININ VERİLDİĞİ ANLAR"
TIKLAYIN
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

54. Eurovision Şarkı Yarışması - Moskova 2009 - Sayfa 2 Empty Geri: 54. Eurovision Şarkı Yarışması - Moskova 2009

Mesaj tarafından Farid M. 31/12/2014, 12:04

Hadisee I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 17/7/2015, 02:13

Bana göre Türkiye'nin açık ara en iyi şarkısının gönderildiği sene, delicesine Türkiye'yi desteklemiştim (Türkiye'yi desteklediğim tek entry Düm Tek Tek zaten). Hadise dışında Yohanna ve Sakis Rouvas en büyük favorilerimdi. Ayrıca Rybak ve Fairytale bana göre ESC tarihinin gelmiş geçmiş en kötü kazananı ve şarkısı, yıllar geçtiği halde daha kötü bir şarkı gelmedi. O 387 puanı nasıl aldı, insanlar oy verirken ve jüri oylama yaparken nereleriyle dinlediler o şarkıyı anlamak güç. Kulak olmasa gerek. Razz
Jóhanna
Jóhanna
Musican

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics