Eurovision Şarkı Yarışması Sergisi

2 posters

Eurovision Şarkı Yarışması Sergisi  Empty Eurovision Şarkı Yarışması Sergisi

Mesaj tarafından elayz 16/3/2016, 19:15

Dün Eurovision'un resmi hesabından atılan bir tweette, ''Heyecan verici bir duyuru için hazır olun'' denilmişti ve ardından bugün merakla beklenen haber açıklandı.

Eurovision Şarkı Yarışması” Sergisi Stockholm’de Açılıyor!

Eurovision Şarkı Yarışması Sergisi  Eurovision_exhibition-768x360

EBU, ABBA Müzesi ile işbirliği yapıyor ve Eurovision Şarkı Yarışması sergisi Stockholm’de açılıyor! Bugün heyecanlı bir haber duyuracağını açıklayan EBU, haberi yayınladı. Açıklamaya göre Stockholm’de bulunan ABBA Müzesi, EBU ile birleşecek ve müze Eurovision sergisine dönüşecek. Ziyaretçiler 1956’dan 2015’e kadar tüm performansları izleyebilecek. Eurovision tarihinin en heyecanlı ve en farklı anları yine bir bölümde sergilenecek. Aynı zamanda ziyaretçiler, düzenlenecek bilgi yarışmalarıyla Eurovision bilgilerini de test edebilecekler.İsveç’in delegasyon başkanı Christer Björkman, sergide yine söz hakkına sahip oldu. Björkman’ın seçtiği ABBA, Herreys, Carola, Charlotte Perelli, Loreen ve Måns Zelmerlöw için ayrı bir duvar hazırlanacak.Ziyarete gelen Eurovisionseverler istediği bir Eurovision kazananının kostümü giyerek şarkısını söyleyebilecek.  Sergide yer alacak şu an için boş tutulan bir alan ise, Stockholm'de düzenlenecek 61. Eurovision Şarkı Yarışması'nın galibi için ayrıldı. Bu yıl yarışmayı kazanan şarkıcı, bir sonraki gün müzeye gelerek kendine ayrılan özel alanı ziyaret edecek.
eschalley sayfasından alıntıdır.  
elayz
elayz
Musican

Eurovision Şarkı Yarışması Sergisi  Empty Geri: Eurovision Şarkı Yarışması Sergisi

Mesaj tarafından Jon 16/3/2016, 19:26

Fikir gerçekten çok hoşmuş.
Ben Lordi maskesini falan takmak isterdim hehe Very Happy
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Eurovision Şarkı Yarışması Sergisi  Empty Geri: Eurovision Şarkı Yarışması Sergisi

Mesaj tarafından elayz 16/3/2016, 20:33

Bence de çok iyi bir fikir olmuş keşke görebilsek bizde :/
Lordi maskesini ben de isterdim bir dee Loreenimin uçuş pelerinini giymek isterdim Very Happy ilk aklıma gelen bunlar Very Happy
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından elayz 16/3/2016, 21:22

Keşkem arkadaşlar okusa da kim hangi temsilci kıyafetini giyinmeyi ister öğrensek Smile
elayz
elayz
Musican

- Similar topics