Belarus: Uzari & Maimuna - Time

+17
yohanna_selin
Caspian
Jóhanna
Creative Rebellion
OmerLD
Remzi
Nirvana
Kavkasiuri
Parthenios
Cengo
Tracer
Merdd
dancerinthedark
Jon
Kad
Farid M.
Montana Max
21 posters

7 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Uzari & Maimuna - Time'a kaç puan veriyorsunuz?

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_lcap31%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_lcap7%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 13
Back

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Farid M. 26/2/2015, 17:55

TOP'2 DEYDİ.. YİNE 2.CİM I love you
Farid M.
Farid M.
Musican

Belarus: Uzari & Maimuna - Time - Sayfa 7 Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından OmerLD 12/3/2015, 16:07

beyaz rusya klibini yayınladı

daha güzel olmuş beğendim ben finale çıkabilecek bir şarkı bence

En son OmerLD tarafından 12/3/2015, 16:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Jon 12/3/2015, 16:12

OHA KLİBİN SONU ALÇAK KADIN AKLASDJFERKLG  asdf
Ya bu şarkı çok güzel ve dinledikçe daha da çok seviyorum I love you
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Nirvana 12/3/2015, 17:16

Daha iyi olmuş ya Very Happy
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından Zerrin 12/3/2015, 17:23

Beyaz Rusya... Can
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Caspian 12/3/2015, 20:24

Ben başından beri seviyordum, hala seviyorum, hoş yani.
Favorim olmasa da güzelli.
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Zerrin 13/3/2015, 14:17

Belarus yine sıs makinelerinin,ateşlerin,havai fişenklerin ebesini ağlatacak... Sad
Hoş bemcee. Smile
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından bringmethehorizon 16/3/2015, 21:47

Üzgünüm Danimarka, dinlediğimin en iyisi. Şarkı çok değişmiş. Şunu da eklemesem olmaz, adamın sesine aşık oldum sanırım.
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Tracer 10/4/2015, 22:07

Bir diğer ülke olan Belarus!

Şarkı bence güzel, şu bahsettikleri 'büyülü şov'un nasıl bir şey olacağını merak ediyorum, umarım büyülüdür değilse finale çıkamasınlar teşekkürler!
Şaka bir yana finali hakeden bir şarkı olmasına rağmen finale çıkamayabilir, bulunduğu YF gerçekten güçlü. Üzüyorsun Belarus.
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Hakan 19/4/2015, 12:10

Uzari ve Maimuna'nın Eurovision in Concert performansı

Hakan
Hakan
Genel Yetkili

7 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics