Belarus: Uzari & Maimuna - Time

+17
yohanna_selin
Caspian
Jóhanna
Creative Rebellion
OmerLD
Remzi
Nirvana
Kavkasiuri
Parthenios
Cengo
Tracer
Merdd
dancerinthedark
Jon
Kad
Farid M.
Montana Max
21 posters

1 sayfadaki 8 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Uzari & Maimuna - Time'a kaç puan veriyorsunuz?

Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_lcap31%Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_lcap8%Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_lcap15%Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_lcap7%Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_lcap0%Belarus: Uzari & Maimuna - Time I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 13
Back

Belarus: Uzari & Maimuna - Time Empty Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Montana Max 11/11/2014, 00:00

Belarus

Belarus Uzari & Maimuna Time

Belarus: Uzari & Maimuna - Time 53546

Detaylı sonuçlar;
Belarus: Uzari & Maimuna - Time RmZ5OV

En son Ömür tarafından 27/12/2014, 00:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Montana Max
Montana Max
Musican

Belarus: Uzari & Maimuna - Time Empty Geri: Belarus: Uzari & Maimuna - Time

Mesaj tarafından Montana Max 21/11/2014, 00:19

Belarus Ulusal Final tarihini öne çekti. Ulusal Final 26 Aralıkta yapılacak. Temsilciler ve şarkıları da yarın bir gelecekte açıklanacak.
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 26/11/2014, 20:02

Eurofest ile temsilcisini seçecek olan Belarus'un potansiyel katılımcıları açıklandı.

• Gunesh – I believe in a miracle "Bu kız uslanmıyor"
  • Misters – I want you to dance "Dehşet yakışıklılar"
  • Inzhir – Go on, Baby "Xxl girlband Eurofeste hazır mı?"
  • Switter Boys – Ice-n-ice "Bilemiyorum"
  • Anna Shalyutina – Lines "Adele tarzında şarkı yapıyor diyorlar"
  • Anita Kurkachi – Alive "Garip bir tarzı var, bu kıze dikkat"
  • Yuzari and Maymunah – Time "Sevimsiz görünüyorlar"
  • Ales Boyarsky and Yuri Artemiev – I lost you "Bir balladmış sanırım, Ales mi Yuri mi bilmiyorum çocuk dehşet"
  • Napoli – My dreams "Bunları burada görmek güzel"

26 Aralıkta Belarus Eurofest ile temsilcisini seçecek.

En son Ömür tarafından 26/11/2014, 22:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Farid M. 26/11/2014, 20:32

Gunesh süper bir şarkıcı. Bakarsınız Muside'de eurofest'te katılır Very Happy
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından Kad 26/11/2014, 21:26

LOOK AT ALL THE GUNESH'S THAT I SAW ON BELARUS NF
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 28/11/2014, 20:01

Belarus NF katılımcıları için spekülsayonlar devam ededursun. Potansiyel şarkıları dinleyelim bakalım.

Anna Shalyutina - Linii

Alesya Boyarkish & Yuriv Artemev - I lost you

Тrio ИНЖИР - Go On Baby

Misters - I Want You To Dance

Sweet brains - Run Away

Napoli - My Dreams

MENs - No Smoking

Zhanet - Supernova

Диана Александрова – Remembrance

Switter Boys – Ice Nice

Anita Kurkach – Alive

Uzari & Maimuna – Time

DRUG.IE – Fire

STROGO BOBRUISK - Ты моя жизнь

Aura - Zakakhanaja

Joanna & Андрей Карпенко - Everest
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Jon 28/11/2014, 20:16

Şarkıları fikir sahibi olacak kadar dinledim, şu anki sıralamam (ilk 5):

#1 Alesya Boyarkish & Yuriv Artemev - I lost you
#2 Napoli - My Dreams
#3 Uzari & Maimuna – Time
#4 DRUG.IE – Fire
#5 Anita Kurkach – Alive

Bunlar ise şaka olmalı, joke entry olmak için bile gereksizler aslında:

Sweet brains - Run Away
Switter Boys – Ice Nice
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Montana Max 28/11/2014, 20:59

Henüz şarkıların hepsini indirip dinledim. Puanlarıms ve yorumlarıms
Alesya Boyarsky and Yuri Artemiev – I lost you 8 Diyorum, aslında keskin elektronik melodiler daha çok kullanılarak şarkı daha etkili hale getirilebilir. Daha iyi bir final vers. kesilikle çıkarılabilir.
Anita Kurkachi – Alive 10 diyorum. Bu kıza dikkat diye daha önceden demiştim. Şarkı gerçekten güzel. Bu tip bir şarkının bu nfde olacağını düşünmüyordum.
Anna Shalyutina - Linii 10 Şarkının biraz Nordik bir tarzı var. Gerçekten oldukça güzel. Bence bu şarkının da şansı var. Umarım iyi bir derece alır nf'de.
Aura - Zakakhanaja 3 kötü bir ballad ne yazık ki. Olmamış bu tip şarkıları Rus, Ukrayna nflerinde zaten oldukça çok görüyoruz. Tam bir Muhteşem Yüzyılda'ki Sultanların hayatını anlatırken background melodisi.
Diana Aleksandrova - Rememberance 4 Pek beğendiğimi söylemeyeceğim Lower middle bir şarkı.
Drugie - Fire 7 Hoş şarkı gerçekten, bilhassa nakaratı oldukça beğendim ben. Bu şarkının şansı var kesinlikle.
Zhanet - Supernova 6 Bence şarkı fena değil. Kadının tipinden pek beklenecek bişey değil bu şarkı. Solayoh gibi bişey bekliyordum ben. Nakaratı bir şarkıya benziyor çıkaramadım.
Joanna & Andrei Karpenko - Everest 5 Çok tipik bir Asya folk müziği. İsminden de anlaşıldığı üzere. Beğenenler kesin olacaktır ama ben pek beyenmedim. Melodiler çok karışık karman çorman. Bu şarkı kazanabilir ama kazanmamalı.
Mens - No Smoking 10 Tam bir "We are the winner". Ancak onun kadar güzel değil. Şarkı çok kısa biraz uzatılabilir birkaç değişiklikle güzel bir final/esc vers (tabi ki kazanırsa) yapılabilir. Ben oldukça beğendim. Ancak Belarus bunu seçmez.
Mister - I Want You to Dance 10 Bir güzel şarkı daha. Broadway+Retro tarzı ile oldukça naif ve hoş bir şarkı. Gerçekten oldukça beğendim. Çocuklar sahneye de çok yakışır. Şarkı da güzel. Seçilirse fena bir tercih olmaz.
Sweet Brains - Run Away 2 Çakma bir Aqua uğraşısı olmuş ama gerçekten kötü bir imitation sanki bir andan Barbie Girl'e dönecek.
Switter Boys - Ice Nice 1 Tam bir iyrenç
Storogo Bobruisk - Ty Moya Zhizn 7 Demo versiyon olmasına rağmen oldukça iyi. Sadece rap kısımları işi biraz bozuyor.
Trio Inzhir - Go On Baby 8 Tombul ablalarımız gayet iyiler. Bu şarkının şansı da yüksek. İlk zamandan olumlu yorumlar almış. Bu şarkı kazanırsa Belarus iyi bir derece yapabilir.
Uzari & Maimuna - Time 6 Viyolanın hatrına aslında daha yüksek puan verebilirdim de. Ama sanki şarkıda viyola ve Uzari'nin sesi arasında bir uyumsuzluk var. Sırf dikkat çekmek amaçlı eklenmiş gibi Uzariye.
Napoli - My Dream 5 Vasat. Çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim.

Genel olarak şarkılar Eurofestte bu sene de güzel. Ukrayna NFsindeki güzel şarkıların yokluğunu buradaki şarkılar pek hissettirmemiş. 12 verdiğim bir şarkı yok ama şarkılar genel olarak güzel gerçekten.  Cool

En son Ömür tarafından 28/11/2014, 21:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Jon 28/11/2014, 21:10

1.lerimiz aynı ve ben de şarkıyı ilk dinlediğimde seninle aynı şeyleri düşünmüştüm Smile

Napoli - My Dreams'e de ayıp etmişsin bence sanki sahnede enteresan bir şey çıkabilir hissi verdi dinlerken bana Very Happy
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Montana Max 28/11/2014, 21:11

Senior demiş ki:1.lerimiz aynı ve ben de şarkıyı ilk dinlediğimde seninle aynı şeyleri düşünmüştüm Smile

Napoli - My Dreams'e de ayıp etmişsin bence sanki sahnede enteresan bir şey çıkabilir hissi verdi dinlerken bana Very Happy

Napoli iyi bir grup ve daha iyi şarkıları vardı. Bence biraz o bende hayal kırıklığı yaşattı.  Sad
Montana Max
Montana Max
Musican

1 sayfadaki 8 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics