Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe

+8
dancerinthedark
bringmethehorizon
Jóhanna
Tracer
Remzi
Onur
Pan
Kad
12 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Kaç puan veriyorsunuz?

Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_lcap64%Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_rcap 64% 
[ 7 ]
Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_lcap18%Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_rcap 18% 
[ 2 ]
Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_lcap9%Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_lcap9%Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 11
Back

Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 Empty Geri: Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe

Mesaj tarafından strangeric 25/3/2014, 17:27

Aşırı itici Aram MP3'ü öldürmek istiyorum. "MP3" nedir ya... Bu şarkının değeri bilinmezse, üzerine Erivan 2015 olursa Eurovision'dan çekilirim.

Molly'nin doğru düzgün bir kariyeri olur, bize şarkılar verir ölene dek. Fakat Bay MP3 "milli görevini" tamamladıktan sonra yine homofobik* espriler yaptığı şaka programlarına devam eder, karanlık eski Sovyet ülkesi Ermenistan'a sıkışıp kalır (bkz: Ell/Nikki şimdi nerede).

Hem yarışmalar için seyahat eden birisi olarak söylüyorum, doğru düzgün arenası olmayan Ermenistan'a gitmem. Çok özel 60. yıldönümü Eurovision tarihine hiçbir şey katmamış, fakir bir ülkede geçirilsin istemiyorum. Nitekim EBU da benim gibi düşünüyor olacak ki, Ermenistan'ı finalde de ön sıralara koyacaklar gibi. Bir çeşit Safura olayı yaşanabilir böylece.

Yarışmayı Batı Avrupa'da tutmak onu her geçen gün daha saygın yapıyor hem, eminim olası bir zaferden sonra bu artacaktır. Alexander ve Lena'dan sonra İsviçre gibi çeşit çeşit Batılı ülkeler ulusal final yapmaya başladılar, Melodifestivalenlerimiz renklendi, daha iyi şarkılar dinler olduk.

Kısacası, eski Sovyet ülkeleri yarışmaya hiçbir şey katmıyorlar, üzerine baltalıyorlar da. Bu nedenle, go Molly, go!

#TeamMolly

*Aram MP3, Conchita Wurst için "yaratık" dedi, "yazık ne olacağına karar verememiş", "umarım ona yardım edebiliriz"ler de cabası. Bu antipatik adam mı, tatlılıktan ölen Molly mi?

OH, NEFRETİMİ KUSTUM.
strangeric
strangeric
Musican

Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 Empty Geri: Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe

Mesaj tarafından Pan 25/3/2014, 17:58

Kesinlikle katılıyorum, bir çoğumuzun söylemek istediklerini çok güzel ifade etmişsin. Umarım bizim gibi düşünen ESC hayranları fazladır ve oylayamayı buna göre yaparlar.
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Onur 25/3/2014, 18:04

strangeric demiş ki:Aşırı itici Aram MP3'ü öldürmek istiyorum. "MP3" nedir ya... Bu şarkının değeri bilinmezse, üzerine Erivan 2015 olursa Eurovision'dan çekilirim.

Molly'nin doğru düzgün bir kariyeri olur, bize şarkılar verir ölene dek. Fakat Bay MP3 "milli görevini" tamamladıktan sonra yine homofobik* espriler yaptığı şaka programlarına devam eder, karanlık eski Sovyet ülkesi Ermenistan'a sıkışıp kalır (bkz: Ell/Nikki şimdi nerede).

Hem yarışmalar için seyahat eden birisi olarak söylüyorum, doğru düzgün arenası olmayan Ermenistan'a gitmem. Çok özel 60. yıldönümü Eurovision tarihine hiçbir şey katmamış, fakir bir ülkede geçirilsin istemiyorum. Nitekim EBU da benim gibi düşünüyor olacak ki, Ermenistan'ı finalde de ön sıralara koyacaklar gibi. Bir çeşit Safura olayı yaşanabilir böylece.

Yarışmayı Batı Avrupa'da tutmak onu her geçen gün daha saygın yapıyor hem, eminim olası bir zaferden sonra bu artacaktır. Alexander ve Lena'dan sonra İsviçre gibi çeşit çeşit Batılı ülkeler ulusal final yapmaya başladılar, Melodifestivalenlerimiz renklendi, daha iyi şarkılar dinler olduk.

Kısacası, eski Sovyet ülkeleri yarışmaya hiçbir şey katmıyorlar, üzerine baltalıyorlar da. Bu nedenle, go Molly, go!

#TeamMolly

*Aram MP3, Conchita Wurst için "yaratık" dedi, "yazık ne olacağına karar verememiş", "umarım ona yardım edebiliriz"ler de cabası. Bu antipatik adam mı, tatlılıktan ölen Molly mi?

OH, NEFRETİMİ KUSTUM.
aynen düşüncelerim ve gelecek sene sözde ermeni soykırımının 100.yılı bunu bütün dünyaya kabul ettirmek için hazırlanan bi oyun bu şarkı güzel ve ermeni düşmanı değilim kesinlikle sadece doğu ülkeleri pek sevemiyorum :/
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Onur 2/5/2014, 21:42

Birleşik Krallık: Molly - Children of the Universe - Sayfa 2 10294387_643967478985881_6011608165575931977_n
çekemeyen anten takabilir mi Smile
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Pan 7/5/2014, 22:42

vaayy iyimiş Smile Molly yi kimler destekliyor böyle Smile
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Remzi 18/5/2014, 19:12

MOLLY BALON GİBİ PATLADI MAALESEF. Neutral
Remzi
Remzi
Musican

Mesaj tarafından strangeric 19/5/2014, 12:59

Aslında patlamadı. Listelerdeki başarısını görüyoruz. Sanna, Common Linnets ve Conchita gibi ilk üçlerle takılmakta. Sad Molly ile bu Eurovision sürecinde bir yıldızın doğuşuna şahit olduk. Her an bir Celine Dion'a dönüşmesi vs. mümkün bence.
strangeric
strangeric
Musican

Mesaj tarafından Tracer 19/5/2014, 13:13

strangeric demiş ki:Aslında patlamadı. Listelerdeki başarısını görüyoruz. Sanna, Common Linnets ve Conchita gibi ilk üçlerle takılmakta. :(Molly ile bu Eurovision sürecinde bir yıldızın doğuşuna şahit olduk. Her an bir Celine Dion'a dönüşmesi vs. mümkün bence.

Bunun için çok çok mükemmel bir albüm ile patlaması gerekiyor, Eurovision buna vesile olabilirdi ama ben sanmıyorum... Sad Harcandı...
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Pan 19/5/2014, 13:25

benim için hala bu senenin en iyi 2 şarkısından biri.
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından strangeric 20/5/2014, 20:22

Eurovision buna vesile oldu zaten! Very Happy

Gina G., Domenico Modugno, daha niceleri diyorum. Molly'de daha önce kimsede duymadığım bir ses var.
strangeric
strangeric
Musican

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics