Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler

+4
Jon
OmerLD
Eros
Berkay
8 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler  Empty Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler

Mesaj tarafından Berkay 27/1/2016, 19:50

Merhaba arkadaşlar Smile İlk yazımda izlediğim ve finalinde çok şaşırdığım filmleri anlatacağım. Spoiler yok, rahat olun Very Happy .

*Beğendiğim sıraya göre yazdım.

5.Anestezi / Awake (Puanım: 7/10)

Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler  Awake

En sevdiğim kadın oyunculardan olan Jesica Alba'nın başrolünde oynadığı film. Clay adında genç bir iş adamı açık kalp ameliyatına giriyor. Jessica da bunun sevgilisi (filmdeki adını unuttum). Ameliyat sırasında Clay "anestezik farkındalık" yaşıyor, yani acıyı hissediyor, çevresini duyabiliyor ve düşünebiliyor fakat ameliyat ekibinin bu durumdan haberi yok. Ve Clay bir süre sonra bu ameliyatın çok da masum olmadığını anlıyor.
Çok sürükleyici bir film. Olayları anlamaya başladığınız andan sonra heyecanınız daha da artıyor. İzleyin derim Smile

4.Altıncı His / The Sixth Sense (Puanım 7.5/10)

Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler  The-sixth-sense-560

Bu filmi izleyeli bayağı oldu o yüzden anlatmakta zorlanacağım. Malcolm adında bir psikolog kilisede bir çocukla tanışıyor. Küçük çocuk ona kendisinde bir takım normal olmayan güçlerin olduğunu söylüyor. Malcolm bu olayla ilgilenmeye başladıkça korkunç gerçekler ortaya çıkıyor ve siz de "OHA" felan oluyorsunuz. Smile

3.Diğerleri / The Others (Puanım: 8.5/10)

Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler  PpOWtsYTrQAFnCQCT4Y4uUceAA8SAaRf_640x360_54004803665

Amerika'da ıssız bir evde 2 çocuğuyla yaşayan Grace, kocasını bir savaşta kaybetmiş ve çocuklarının güneş ışığına hassasiyeti var. Bu yüzden evin her tarafı kapalı ve ev ışık almıyor. Bu eve 3 tane hizmetçi tutuyor. Grace'in kızı Anne, evde Victor adında bir çocuğun yaşadığını iddia ediyor fakat bu çocuğu Grace göremiyor. Hizmetçilerin de olaya karışmasıyla gizem çözülüyor ve biz şaşırıyoruz.. Korkmuyoruz, şaşırıyoruz. Smile

2.Kimlik / Identity (Puanım: 10/10)

Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler  Site_28_rand_1918490716_identity_maxed

Fırtınadan kaçan 10 kişi bir motele sığınıyor ve içerinde polis ve mahkum da var. Bir süre sonra konaklayan kişilerden bazıları cinayete kurban gitmeye başlıyor ve bu işi çözmek ve güvenliği sağlamak polise kalıyor ve diğer müşterilere. Fakat bu kadarla da sınırlı değil. Gerçeklik algınızı yok edecek , harika, müthiş ötesi bir film. Açın ve bu gece izleyin. Very Happy

1.Sınav / Exam (Puanım 10/10)

Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler  600full-exam-screenshot

İş başvurusuna giden 8 kişi bir sınava sokuluyor. Önlerindeki kağıtta sadece tek bir soru var ve 80 dakika süreleri var. Süre başlıyor ve kağıtlarını çeviriyorlar. Veee o da ne? Soru yok, kağıt bomboş. Ve hepsi kalıyor öyle m*l gibi. Gözetmenle iletişime geçerlerse diskalifiye olurlar. Soruyu bulmaya çalışıyorlar.. Soruyu öğrendiğinizde çok garip tepkiler verebilirsiniz.  Very Happy
Kimlik'le bu filmi pek ayıramadım güzellik açısından. Ama bunu da kesin izleyin derim. Harika bir film ve favorilerimde..

En son Berkay tarafından 27/1/2016, 20:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Berkay
Berkay
Musican

Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler  Empty Geri: Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler

Mesaj tarafından Eros 27/1/2016, 20:01

Anestezi deki son hakikaten tam bir şok etkisiydi. Jessica'dan o rolü hiç beklemezdim, ki kendisine o sıralar epey aşıktım. Very Happy

Diğerleri de şok etkisi yaratan bir diğer film, o sonla biteceği kimin aklına gelirdi.

Güzel yazmışsın Berkay, gelecek yazılarını merakla bekliyorumm. Smile
Eros
Eros
Yetkili

Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler  Empty Geri: Berkay'ın Film Günlüğü | Finaliyle Şok Eden Filmler

Mesaj tarafından OmerLD 27/1/2016, 20:06

bitek kimlik i izledim ondan şey edemedim ama güzel fdasgd ellerine sağlık Very Happy
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Jon 27/1/2016, 20:28

başlığı görüp hemen koştum Very Happy
aralarında diğerleri ve sınav'ı izlememişim sadece. onlara da en kısa sürede bakacağım.

ya kimlik harika değil mi cidden, sanırım en çok onu seviyorum bu listede. o final neydi hatta Very Happy
çok hoş bi yazı olmuş, devamını bekliyorum. ellerine sağlık Smile
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Berkay 27/1/2016, 20:37

@Eros Ah Jessica ah.. Teşekkür ederim Smile

@OmerLD Diğerlerini de izlersin işte Very Happy Teşekkürler

@Jon Kimlik harika yaa . Hele görseldeki kız favorimdi şu çiftlik isteyen Very Happy Exam'i izle çabucak Very Happy yorumunu bekliyorum
Berkay
Berkay
Musican

Mesaj tarafından Jon 27/1/2016, 20:41

exam'ın konusu zaten başlı başına olaymış, bu gece izleyebilirim hatta Very Happy
izledikten sonra yazarım buraya görüşümü, spoilersız tabiii ki Very Happy
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Merdd 27/1/2016, 20:57

Exam i bende izleyeceğim
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Berkay 27/1/2016, 21:16

@Merdd Exam'i dün gece izledim. Açıp tekrardan izlemek istiyorum neredeyse:D Yorumunu bekliyorum.
Berkay
Berkay
Musican

Mesaj tarafından Hakan 27/1/2016, 23:21

Altıncı his hariç diğerlerini izledim sanırım. Anesteziyi oldukça sevmiştim.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından kburakcan 27/1/2016, 23:36

Ben bunların hiçbirini izlememişim ya la Very Happy Hepsini, özellikle Exam'i listeme alıyorum Very Happy Teşekkürler bu filmleri paylaştığın için Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics