Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along

+16
Zerrin
bringmethehorizon
Jóhanna
dancerinthedark
Tracer
Pan
Jon
Montana Max
Merdd
Nirvana
Bryngerd
Farid M.
OmerLD
Onur
Nemesis
Kad
20 posters

11 sayfadaki 12 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki

Trijntje Oosterhuis - Walk Along'a kaç puan veriyorsunuz?

Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_lcap45%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_lcap20%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_rcap 20% 
[ 4 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_lcap20%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_rcap 20% 
[ 4 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_lcap10%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_rcap 10% 
[ 2 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_lcap0%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_lcap0%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_lcap5%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 I_vote_rcap 5% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 20
Back

Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 Empty Geri: Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along

Mesaj tarafından Merdd 15/5/2015, 17:34

şarkı erken açıklandığı için açıkcası ben sıkıldım.
Merdd
Genel Yetkili

Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 11 Empty Geri: Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along

Mesaj tarafından Montana Max 20/5/2015, 22:02

Bu kadının mimikleri, ifadesi psikolojimi bozdu resmen. Ağlayacak gibiydi bi yerde neden böyle davranıyor şimdi diye düşündüm. Fransız temsilciden aldığı karadul etkisini güzel yansıttı. O elbise hiç güzel değildi keşke biraz daha göze hitap edebilseydi. Voice ışığında performansı kötü değildi ama dediğim gibi görüntü çılgınımsı derecede sinir bozuyordu.
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Jon 20/5/2015, 22:05

performans sırasında gözü sağa sola kaydı tereddütlü gibi sebebi neydi acaba farkettiniz mi?
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Caspian 20/5/2015, 22:06

Yamulmuyorsam sözlerde bir hata yaptı.
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 20/5/2015, 22:09

Jon demiş ki:performans sırasında gözü sağa sola kaydı tereddütlü gibi sebebi neydi acaba farkettiniz mi?

Tam olarak kasteddiğim durum.  Surprised Kamera açıları şarkıcıya sorulmadan değiştirilmiş deniyor. Nitekim aynı sorun yine Hollandanın başına 2010da gelmişti  Sad
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Pan 20/5/2015, 22:13

ben çook üzüldüm yorum dahi yapmak istemiyorum Hollanda için.
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Tracer 20/5/2015, 22:13

Man On A Wire demiş ki:
Jon demiş ki:performans sırasında gözü sağa sola kaydı tereddütlü gibi sebebi neydi acaba farkettiniz mi?

Tam olarak kasteddiğim durum.  Surprised Kamera açıları şarkıcıya sorulmadan değiştirilmiş deniyor. Nitekim aynı sorun yine Hollandanın başına 2010da gelmişti  Sad

Kadının hevesi kalmadı bence kıyafetlerden ötürü aldığı yorumlardan...
İlk kıyafeti ne güzeldi, dekolte mekolteydi ama hoştu.
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 20/5/2015, 22:42

Aaa haklı olabilirsin gancay o olayı unuttum ben. Bezgin görünüyordu sahnede de  Sad
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Merdd 20/5/2015, 22:46

zaten 2-3 hafta önce bi açıklama yaptı :

-Eurovision teklifini kabul ettiğim için pişmanım,herkes benden The Common Linnets gibi bi başarı bekliyor bu imkansız,çok pişmanım dedi.

bence elendiğine sevindi bile
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Montana Max 20/5/2015, 22:48

Merdd demiş ki:zaten 2-3 hafta önce bi açıklama yaptı :

-Eurovision teklifini kabul ettiğim için pişmanım,herkes benden The Common Linnets gibi bi başarı bekliyor bu imkansız,çok pişmanım dedi.

bence elendiğine sevindi bile

Yuh  Surprised Eleştirilecek o denli şarkı varken Hollandayı eleştirmek ne biliyim çok garip
Montana Max
Montana Max
Musican

11 sayfadaki 12 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki

- Similar topics