Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along

+16
Zerrin
bringmethehorizon
Jóhanna
dancerinthedark
Tracer
Pan
Jon
Montana Max
Merdd
Nirvana
Bryngerd
Farid M.
OmerLD
Onur
Nemesis
Kad
20 posters

2 sayfadaki 12 sayfası Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki

Trijntje Oosterhuis - Walk Along'a kaç puan veriyorsunuz?

Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_lcap45%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_rcap 45% 
[ 9 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_lcap20%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_rcap 20% 
[ 4 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_lcap20%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_rcap 20% 
[ 4 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_lcap10%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_rcap 10% 
[ 2 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_lcap5%Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 I_vote_rcap 5% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 20
Back

Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 Empty Geri: Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along

Mesaj tarafından Farid M. 25/8/2014, 15:25

Ay bu kız yarışsın bee o zaman severimm Very Happy
Farid M.
Farid M.
Musican

Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 Empty Geri: Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along

Mesaj tarafından Nirvana 26/8/2014, 01:02

Lisa Lois göndersinler bence Very Happy
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından Farid M. 26/8/2014, 01:34

o da olur.
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından Merdd 5/11/2014, 11:59

Bu yıl hollanda kazanacak bence
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Montana Max 10/11/2014, 23:38

Hollanda: Trijntje Oosterhuis - Walk Along - Sayfa 2 Trijntje-oosterhuis
Trijntje Oosterhuis Eurovisionda Hollanda'yı temsil edecek. Hollanda ile ilgili diğer bir bilgi ise Trijntje Oosterhuis önerinin direkt olarak Anouk tarafından yapıldığı. Yine bir diğer haber ise bir değişiklik olmaz ise şarkının da bizzat Anouk tarafından yazılacağıymış. Yıllardır Eurovision'da umduğu başarıları yakalayamayan ülke son iki yılda yaptığı ataklarla yıldızını parlatmaya başlamış durumda.
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Jon 11/11/2014, 00:00

Eskiden Total Touch grubu vardı hatta Cem Yılmaz da meşhur etmiştir şarkıyı "Somebody Else's Lover" o grubun solistiydi önceden de dinlemişsinizdir mutlaka bu kadınnı bi vayy be çekin bakayım Very Happy

Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Pan 11/11/2014, 00:28

ben bu şarkıyı biliyorum eurosong da yarışmıştın yamyam ben de 12 puan vermiştim sana Very Happy çok güzel ama bu şarkı Smile
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Jon 11/11/2014, 00:30

Pan demiş ki:ben bu şarkıyı biliyorum eurosong da yarışmıştın yamyam ben de 12 puan vermiştim sana Very Happy çok güzel ama bu şarkı Smile
eveeeet güzel günlerdi ya Very Happy
ülkemizce de bilinen bi şarkı olmuş zamanında hala da dinleniyor aslında o zamanlar ben de trntnje oosthrus oldugunu bilmiyordum kadının Very Happy
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Pan 11/11/2014, 00:43

Senior demiş ki:
Pan demiş ki:ben bu şarkıyı biliyorum eurosong da yarışmıştın yamyam ben de 12 puan vermiştim sana Very Happy çok güzel ama bu şarkı Smile
eveeeet güzel günlerdi ya Very Happy
ülkemizce de bilinen bi şarkı olmuş zamanında hala da dinleniyor aslında o zamanlar ben de trntnje oosthrus oldugunu bilmiyordum kadının Very Happy
güzelce de bir hanım kızmış o zamanlar Very Happy ben ümitlendim Hollanda'dan yana umarım kazanır bu sene Smile
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Nirvana 11/11/2014, 01:07

Şarkıyı Anouk yazarsa her türlü güzeldir
Nirvana
Musican

2 sayfadaki 12 sayfası Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki

- Similar topics