Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are

+15
Merdd
Mantus
Jon
Parthenios
yohanna_selin
Caspian
OmerLD
Zerrin
Bryngerd
Tracer
Montana Max
Onur
Jóhanna
Nirvana
Kad
19 posters

10 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki

Anti Social Media - The Way You Are'a kaç puan veriyorsunuz?

Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_lcap13%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_lcap13%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_lcap7%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_lcap0%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_lcap7%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_lcap0%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 2 ]
[ 1 ]
[ 2 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_lcap27%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 I_vote_rcap 27% 
[ 4 ]

Toplam Oylar : 15
Back

Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 Empty Geri: Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are

Mesaj tarafından Caspian 7/2/2015, 23:09

benim için herhangi bir anlamı olmayan ve olacağını düşünmediğim şarkı.
Danimarka'ya yarı-finallerde başarılar dilemek lazım.
Caspian
Caspian
Musican

Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 10 Empty Geri: Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are

Mesaj tarafından Zerrin 7/2/2015, 23:11

3.favorim kazanmış Laugh 3 Laugh 4 asdf ^-^
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Parthenios 7/2/2015, 23:12

Yarı-finalde elenmesi dileğiyle. I love you Açın anketi 1 basalım Very Happy
Parthenios
Parthenios
Musican

Mesaj tarafından Jon 7/2/2015, 23:12

Hotel A'yı desteklemiştim bugün, jüride 2. oldu ama halk oyları da gelince 4.lükte kaldı.
Ama olsun ne diyim Sad

Suitcase kazanabilirdi ASM yerine, yani olmadı bu seçim bence. Pek sevdiğimi söyleyemeyeceğim Danimarka'yı bu sene.

En son Jon tarafından 7/2/2015, 23:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Montana Max 7/2/2015, 23:12

Suitcase, The Way You Are, Tæt på drømme ilk 3ümdü. Sıralaması doğru olmasa da tutturdum. Suitcasenin hala daha başarılı olacğını düşünmekteyim. Danimarka finalde olur ama alacağı sıraların orta sıralar olacağını düşünüyorum. Norveç, İzlanda, Finlandiya, Hollanda, Almanyadan iyi puan alır bu şarkı  Very Happy Ama bilakis doğu ve güneye hitap etmiyor.
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 7/2/2015, 23:15

sevmiştim bence güzel hoş bir şarkı ama iddialı olacağını sanmıyorum listemde 2.sıraya yerleşti şu an sdfsgd
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Tracer 7/2/2015, 23:19

Böyle genç gruplara ESC için hak verilmesi gelecek için umut vadediyor. Ben sevdim, ilk dinlediğimde bu şarkının seçilebileceğini söylediğimi hatırlıyorum fakat emin değilim. Very Happy
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Nirvana 7/2/2015, 23:48

Hoş bir şarkı ama ben de bir iddia görmedim. Suitcase kazanabilirdi.
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 8/2/2015, 14:29

Şarkılar ve itunes/lista/nielsen dereceleri (sadece ilk 3'e girenler)
The Way You Are
Danimarka #2
Norveç #1
İzlanda #2
Finlandiya #1
İsveç #4
Hollanda #5
Almanya #5
İrlanda #7
Birleşik Krallık #8
Avusturya #11
İsviçre #15
Belçika #28

Suitcase
Danimarka #1
Norveç #2
İzlanda #1
Finlandiya #2
İsveç #2
Hollanda #3
Almanya #2
İrlanda #4
Birleşik Krallık #5
Avusturya #10
İsviçre #14
Belçika #19
Avusturalya #38
Fransa #59
Kanada #81
ABD #114

Tæt på drømme
Danimarka #3
Norveç #3
İzlanda #3
Finlandiya #8
İsveç #5
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Zerrin 8/2/2015, 15:09

Oha ABD ve Kanada Deli
Onlar oy vermediği için sorun yok bence bu gülüş ne ya
Zerrin
Zerrin
Musican

10 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki

- Similar topics