Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are

+15
Merdd
Mantus
Jon
Parthenios
yohanna_selin
Caspian
OmerLD
Zerrin
Bryngerd
Tracer
Montana Max
Onur
Jóhanna
Nirvana
Kad
19 posters

3 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki

Anti Social Media - The Way You Are'a kaç puan veriyorsunuz?

Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_lcap13%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_lcap13%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_lcap7%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_lcap0%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_lcap7%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_lcap0%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 2 ]
[ 1 ]
[ 2 ]
Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_lcap27%Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 I_vote_rcap 27% 
[ 4 ]

Toplam Oylar : 15
Back

Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 Empty Geri: Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are

Mesaj tarafından Montana Max 24/1/2015, 23:43

Melodi Grand Prix katılımcıları geçtiğimiz saat içinde DR tarafından açıklandı.

1) Tina & René – Mi Amore
Songwriters: Thomas G:son & Henrik Sethsson

2) Anne Gadegaard – Suitcase
Songwriters: Mickey Skeel & Magnus Funemy

3) Babou – Manjana
Songwriters: Thomas Sardorf, Karen Rosenberg, Lasse Lindorf, Daniel Rothmann, Johannes Loeffler & Mathias Zürkler

4) Cecilie Alexandra – Hotel A
Songwriters: Marcos Ubeda, Bobby Ljunggren & Kristian Lagerström

5) Anti Social Media – The Way You Are
Songwriters: Remee & Chief1

6) Julie Bjerre – Tæt på mine drømme
Songwriters: Lise Cabble, Maria Danielle Andersen & Jacob Glæsner

7) Andy Roda – Love Is Love
Songwriters: Andy Roda & Maria Hammer-Jensen

8) Sara Sukurani – Love Me, Love Me
Songwriters: Sara Sukurani, Robert Uhlmann, Alexander Papaconstantinou & Arash

9) Marcel & Soulman Group – Når veje krydses
Songwriters: Marcel Gbelke, Jeanette Christiansen & Bjarne List Nissen

10) World of Girls – Summer Without You
Songwriters: Daniel Calvin, Rune Braager & Martin Fliegenschmidt

Liste adeta popstar, idol, xfaktor adaylarından oluşuyor. O açıdan beğenmedim. Geçen sene isimler çok iyiydi şarkılar fos çıktı. Belki bu sene tam tersi olur diyip 7 Şubatı beklemeye başlıyorum  Cool
Montana Max
Montana Max
Musican

Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are - Sayfa 3 Empty Geri: Danimarka: Anti Social Media - The Way You Are

Mesaj tarafından Tracer 25/1/2015, 00:13

tanıdığım hiçbir isim yok Cool
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 25/1/2015, 00:53

Efsun Atahan demiş ki:tanıdığım hiçbir isim yok Cool

Doğal. Dediğim gibi hep xfactor ve benzeri yarışmalardan gelme kişiler  Smile
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Kad 25/1/2015, 03:34

Thomas G:son'un el atmadığı bi bizim ev kaldı.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Bryngerd 25/1/2015, 11:07

Kadebostany demiş ki:Thomas G:son'un el atmadığı bi bizim ev kaldı.

asdfghjköl OFFFFFFFFFF Hıhı
Bryngerd
Bryngerd
Musican

Mesaj tarafından Zerrin 25/1/2015, 11:10

Mi Amore nasıl bir şey abaca en çok onu merak ettim ^^
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Kad 26/1/2015, 00:22

Suitcase çok tatlı.

Manjana tabii ki kötü.

10 şarkılık recap:

Love Me, Love Me ağlattı, tam bi Yunanistan şarkısı.
Mi Amore ve Love is Love çok hoş. Bu ikisinden biri alabilir.
Summer Without You de şekermiş.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 26/1/2015, 01:00

Suitcase,Mi Amore,The Way You Are çok iyiymiş Very Happy
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Caspian 26/1/2015, 01:18

Bu Love me, Love me neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

vk'den full versiyonu ile coşuyorum şuan*
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 26/1/2015, 02:02

Albümü henüz indirdim. 

Andy Roda - Love Is Love Tam bir Velkommen til MF ile açılışı yaptık adeta. Gerçekten çok kötü. Kötü bekliyordum evet ama bu kadar beklemiyordum. Tipik bir supporting marriage equality şarkısı. Superfinalde olmayacaktır. MGPde ne işi var zaten onu anlamadım.

Anne Gadegaard - Suitcase Söz konusu olan ülke İsveç veya Norveç değil o sebeple diyebiliriz ki superfinalistin birisi Suitcase. (Tabi geçen seneki finalistlerin içinde Micheal Rune'yi görmezlikten gelirsek) Kesinlikle çok beğendim. Bu kız kötü şarkı yapamıyor.
Anti Social Media - The Way You Are Awww  Love Çok güzel yæææææ. Yepisyeni bir grup. Ve şarkı gerçekten çok güzel.

Babou - Manjana Kötü olduğunu düşünmüyorum. Tarzın güzelliği tartışılır ama şarkı alt yapısı da dahil kalitesiz değil kesinlikle. Bilakis şarkının danimarkaca olmasının şarkıyı daha güzelleştirdiğini düşünmekteyim.

Cecilie Alexandra - Hotel A Uzun zamandır bir Raggae yoktu. Fena da değil. Beğendiğimi söyleyebilirim. Ancak kazanabilite taşımıyor.

Julie Bjerre - Tæt På Mine Drømme Teenage işiyim diye göz kırpsa da sevimli bir şarkı. Bunu da beğendim ben. Ayrıca kaç yaşında bu?!

Marcel & Soulman Group - Når Veje Krydses MGP için alakasız tarzların yılı olduğunu insanın gözüne sokarcasına hissettiren şarkı. Sıkıcı ve sönük bence. Nasıl ilk 10 arasında bilemediklerimden hayret gerçekten.

Sara Sukurani - Love Me Love Me Yanlışlıkla Yunanistana gidecekken Danimarkaya yollanmış. Gerçekten katıksız bir İsveç folku (mübalağa) ama MGP için HARAM! Rahatlıkla söyleyebiliriz Danimarka halk oyu ile sonuncu olacaktır. İyrenç kelimesi bile az kalır. S*keyim böyle şarkıyı afedersin diyip susuyorum.

Tina & René - Mi Amore Çok söze gerek yok diyorum. Bknz Danimarka 2010 In A Moment Like This. Şarkı güzel ama asla seçilmemeli. G:son'da emekli olsun işin boku çıkmadan. Copy pastelikin boku çıkmış çünkü o kadar oha.

World Of Girls - Summer Without You Basit sözler. Catch olmaya çalışıp karadaki balık gibi çırpınan melodi. Olmamış olmamış olmamış. Belki zamanla biraz sevilirim.

Suitcase ve The Way You Are hariç çok iyi şarkı yok. Kötü bir MGP olmuş.  Sleep...
Montana Max
Montana Max
Musican

3 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki

- Similar topics