İtalya: Il Volo - Grande Amore

+14
Hakan
Kavkasiuri
Zerrin
Tracer
Jon
Remzi
OmerLD
Merdd
Creative Rebellion
Jóhanna
Montana Max
Bryngerd
strangeric
Kad
18 posters

9 sayfadaki 12 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki

Il Volo - Grande Amore'a kaç puan veriyorsunuz?

İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_lcap47%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_rcap 47% 
[ 7 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_lcap7%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_lcap7%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_lcap0%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_lcap13%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_rcap 13% 
[ 2 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_lcap0%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 1 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_lcap12%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 I_vote_rcap 12% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 15

Anket kapatıldı

İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 Empty Geri: İtalya: Il Volo - Grande Amore

Mesaj tarafından Tracer 17/5/2015, 22:16

1989 demiş ki:Bu şarkı birinci mi olacak gerçekten?
Evet bence çok güzel bir şarkı, ama kazanırsa İsveç'e, Estonya'ya ve birçok ülkeye haksızlık olacak net.

Kesinlikle katılıyorum. O ''birincilik ateşi'' havasını bu şovdan alamadım belki tam versiyonda işler değişir fakat ı-ıııh.
Avustralya fena gibi geldi ayrıca, VUHUUU!
Tracer
Tracer
Musican

İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 9 Empty Geri: İtalya: Il Volo - Grande Amore

Mesaj tarafından bringmethehorizon 20/5/2015, 21:52

Aralıksız bu provalarını izledim diyebilirim. Baştan beri kazanmasını istediğim tek ülke İtalya zaten, ne Estonya ne de İsveç. Eğer kazanamazlarsa 39 ülke İtalya'ya haksızlık yapacak.
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Tracer 20/5/2015, 21:59

Şovda hiçbir şey yok ki ya da ben göremedim.
Üç adam öyle dikilip operamsı bir şarkı söylüyorlar. Şarkı güzel ama birinci olacak kadar değil. İtalya daha iyi şarkılarla gelip 7. bile oldu, bir L'essenziale değil asla. En azından benim için.
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Caspian 20/5/2015, 22:08

Amanda Clarke demiş ki:Şovda hiçbir şey yok ki ya da ben göremedim.
Üç adam öyle dikilip operamsı bir şarkı söylüyorlar. Şarkı güzel ama birinci olacak kadar değil. İtalya daha iyi şarkılarla gelip 7. bile oldu, bir L'essenziale değil asla. En azından benim için.
Katılıyorum fıstıkıma
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Tracer 20/5/2015, 22:12

1989 demiş ki:
Amanda Clarke demiş ki:Şovda hiçbir şey yok ki ya da ben göremedim.
Katılıyorum fıstıkıma

bu gülüş ne ya
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Merdd 20/5/2015, 22:45

en başından beri favorimdi,bi ara nedense şarkıdan çok soğudum ama tabii ki çok seviyorum yine,umarım kazanırlar,2016 İtalya'da olur,big5 ülkeleri işi biliyor en azından Almanya öyleydi,bunların ev sahipliğini merak ediyorum,umarım kazanırlar...

ya bi kere sesler müthiş
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından bringmethehorizon 23/5/2015, 18:24

Umarım bu gece kazanan İtalya olur. İsveç'in şansı daha fazla gibi ama hak eden kesinlikle İtalya. Dediğim gibi kazanamazsa tüm ülkeler İtalya'ya haksızlık etmiş olacak, bakalım. #GRANDEAMOREITALIA İtalya
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Merdd 23/5/2015, 18:52

umarım İtalya kazanan olur ...
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Kad 23/5/2015, 18:57

İnş ben kazanırım.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Merdd 23/5/2015, 19:02

hadi gülelim. Can
Merdd
Genel Yetkili

9 sayfadaki 12 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki

- Similar topics