İtalya: Il Volo - Grande Amore

+14
Hakan
Kavkasiuri
Zerrin
Tracer
Jon
Remzi
OmerLD
Merdd
Creative Rebellion
Jóhanna
Montana Max
Bryngerd
strangeric
Kad
18 posters

3 sayfadaki 12 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki

Il Volo - Grande Amore'a kaç puan veriyorsunuz?

İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_lcap47%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_rcap 47% 
[ 7 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_lcap7%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_lcap7%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_lcap0%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_lcap13%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_rcap 13% 
[ 2 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_lcap0%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 1 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_lcap12%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 I_vote_rcap 12% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 15

Anket kapatıldı

İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 Empty Geri: İtalya: Il Volo - Grande Amore

Mesaj tarafından Tracer 15/2/2015, 16:41

Değiştirilebilir, kendimi bildim bileli İtalya böyle yapıyor. Very Happy
Grubu ben pek beğenmedim yalnız, operayı sevmiyorum. İçimi bayıyor. Very Happy
Tracer
Tracer
Musican

İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 3 Empty Geri: İtalya: Il Volo - Grande Amore

Mesaj tarafından Merdd 15/2/2015, 16:43

2012 dedi nina kazandiginda sarki degismisti.degistirilebilir yine
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Jóhanna 15/2/2015, 17:04

Şarkı mükemmel bana göre, operayı çok sevdiğim için şarkıyı da çok sevdim. I love you Şimdilik birinci sıramda.
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Tracer 15/2/2015, 17:07

2013'te de değiştirilmesi konu olmuştu, 2014'te direkt Emma'yı görevlendirmişlerdi zaten herkesi şaşırtıp. Very Happy
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Merdd 17/2/2015, 19:24

İtalya'nın şarkısının Grande Amore olacağı kesinleşti.Şarkı 3 dk.ya indirilecek.
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Montana Max 17/2/2015, 22:25

Boğucam sizi ha! Şarkı değişecek!
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Jon 17/2/2015, 22:43

Iki taraf da kaynak göstermiyor...
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Merdd 17/2/2015, 22:48

Ben İtalyayım bu neyin kafası : Şaka bir yana İtalya açıklama yapmış,ama bulamadım şimdi.
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Montana Max 18/2/2015, 00:47

ll Volo won the Sanremo Song Festival with their entry Grande Amore. It is yet unclear if they will go to Vienna with Grande Amoreor with another entry. If they opt for Grande Amore, the song will have to be shortened to 3 minutes in order to comply with the Eurovision Song Contest rules; the length of the competing song must not be more than 3 minutes.

Bu şarkı ya da başka bir entry olursa da 3 dk kuralından bahsetmiş. Henüz kesinlik yok o ya da bu diye
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Zerrin 19/2/2015, 13:26

Şarkı Grande Amore. 3 dk olacak şarkı...
Zerrin
Zerrin
Musican

3 sayfadaki 12 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki

- Similar topics