Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore

+6
Tracer
Creative Rebellion
Farid M.
Merdd
CevatAslan
Jóhanna
10 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore  - Sayfa 2 Empty Geri: Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore

Mesaj tarafından Jóhanna 30/10/2015, 20:16

Eros demiş ki:Ben hoş buldum.
Başarılar dilerim. I love you

Teşekkür ederim Lüksemburg! Thank You
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore  - Sayfa 2 Empty Geri: Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore

Mesaj tarafından Kavkasiuri 30/10/2015, 21:20

Öncelikle geçen yarışma fazlasıyla hakkın yenmişti ve verdiğim 7 puandan zerre pişmanlık duymadım.

Bu şarkı ise gerçekten muazzam. Zaten bu tarz şarkıları çok severim. Ama recap'i iyi yerden seç, harcanmasın. Tamam mı?
Başarılar Kıbrıs! Kıbrıs Rum Kesimi
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Jóhanna 30/10/2015, 21:54

Kavkasiuri demiş ki:Öncelikle geçen yarışma fazlasıyla hakkın yenmişti ve verdiğim 7 puandan zerre pişmanlık duymadım.

Bu şarkı ise gerçekten muazzam. Zaten bu tarz şarkıları çok severim. Ama recap'i iyi yerden seç, harcanmasın. Tamam mı?
Başarılar Kıbrıs! Kıbrıs Rum Kesimi

Çok teşekkür ederim Burakcancığım, eğer recap için önerin varsa belirtirsen sevinirim kararsızım zira. Very Happy
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından bringmethehorizon 31/10/2015, 01:20

Enstrümental bir tarafının olması bence de bir artı ama Yunanların bu tarz şarkılarına gelemiyorum. Sinir olmamı aşıp hoş diyeceğim tabii ki. Smile
Başarılar Kıbrıs Rum Kesimi !
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 31/10/2015, 10:13

bringmethehorizon demiş ki:Enstrümental bir tarafının olması bence de bir artı ama Yunanların bu tarz şarkılarına gelemiyorum. Sinir olmamı aşıp hoş diyeceğim tabii ki. Smile
Başarılar Kıbrıs Rum Kesimi !

Teşekkür ederim Birleşik Krallık Thank You
Jóhanna
Jóhanna
Musican

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics