Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore

+6
Tracer
Creative Rebellion
Farid M.
Merdd
CevatAslan
Jóhanna
10 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore  Empty Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore

Mesaj tarafından Jóhanna 29/10/2015, 19:49

Kıbrıs Rum Kesimi Savina Yannatou Kıbrıs Rum Kesimi

Norveç'in başkenti Oslo'da düzenlenen 85. Musiverse Şarkı Yarışması tamamlandı. Kıbrıs temsilcisi Demy yarışmayı 17. sırada tamamladı. Komşu Türkiye'den 8 puan gelmesi, akıllara Kıbrıs'ın Eurovision'da Türkiye'ye verdiği 8 puanı getirdi. Sanatçı sonucu hakkında; ''Aslında çok da kötü bir sonuç almış sayılmam, şarkımı o sahnede milyonlarla paylaşmak en güzeliydi.'' dedi. Ulusal kanal CyBC ise yeni temsilciyi Savina Yannatou olarak duyurdu. 56 yaşındaki usta sanatçı, ülkesini İzmir'e adadığı ''Smyrneiko Minore'' adlı Yunanca şarkıyla temsil edecek.

Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore  A0c9r4

Recap: 2.35 - 3.05

En son Jóhanna tarafından 30/10/2015, 22:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore  Empty Geri: Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore

Mesaj tarafından CevatAslan 29/10/2015, 20:24

Şarkının enstrümental yanının ağır basması bence bir artı. Çünkü bu kadar güzel bir şarkı sözlerle doldurulmamalıydı ki öyle de oldu doyasıya müziğin tadını çıkarıyoruz. Umarım harcanmaz.
Çok çok başarılar dilerim.
CevatAslan
CevatAslan
Musican

Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore  Empty Geri: Cyprus '86: Savina Yannatou - Smyrneiko Minore

Mesaj tarafından Jóhanna 29/10/2015, 20:25

CevatAslan demiş ki:Şarkının enstrümental yanının ağır basması bence bir artı. Çünkü bu kadar güzel bir şarkı sözlerle doldurulmamalıydı ki öyle de oldu doyasıya müziğin tadını çıkarıyoruz. Umarım harcanmaz.
Çok çok başarılar dilerim.

Çok teşekkür ediyorum Andorra! Thank You
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Merdd 29/10/2015, 21:28

yani ortalama bana göre,başarılar
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Farid M. 29/10/2015, 21:29

Beğendim gibi.. İnşallah puanlamama alamabilirm başarılar..
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından Creative Rebellion 29/10/2015, 22:50

Tatlım öncelikle geçen yarışma gönderdiğin şarkı çok güzeldi ancak yarışan diğer şarkıların çoğu ortalamanın üzerinde olduğundan dolayı puan ver(e)medim. Bu şarkıya gelecek olursam, Cevat'ın dediği gibi 'müziğin' tadını çıkarıyoruz ve bu çok güzel, altyapı çok hoş.
Creative Rebellion
Creative Rebellion
Musican

Mesaj tarafından Tracer 29/10/2015, 23:57

ben çok beğendim.
bu seçimi puanlamak istiyorum.
başarılar. I love you
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından elayz 30/10/2015, 00:45

oooo Kıbrıs süper gelmişsin muziğin ahengi verdiği rahatlık huzur anlatılmaz başarılar çokça Sayprıs I love you I love you
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 30/10/2015, 01:00

Teşekkürler Hollanda! Thank You
Teşekkürler İsviçre! Thank You
Ah hayatım, güzel yorumun için teşekkür ederim, öpüyorum Almanya Thank You I love you
Çok teşekkür ederim Danimarka Thank You
E biraz Ege havası iyi gelir sana @elayz Laugh 3 Teşekkür ederim İsrail Thank You
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Eros 30/10/2015, 20:02

Ben hoş buldum.
Başarılar dilerim. I love you
Eros
Eros
Yetkili

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics