Finlandiya '82: Jannika B - Onnenpäivä

+8
Tracer
Parthenios
Farid M.
Onur
Kad
Eros
JO BLACC
deniz
12 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Finlandiya '82: Jannika B - Onnenpäivä - Sayfa 2 Empty Geri: Finlandiya '82: Jannika B - Onnenpäivä

Mesaj tarafından bringmethehorizon 25/9/2015, 14:09

Oooonneeeennnppääääiiivaaaa, Jannika PMMP'den sonra en sevdiğim Fin şarkıcı. I love you 12,12,12!
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Finlandiya '82: Jannika B - Onnenpäivä - Sayfa 2 Empty Geri: Finlandiya '82: Jannika B - Onnenpäivä

Mesaj tarafından deniz 25/9/2015, 14:28

Teşekkürleeeeeeeer
deniz
deniz
Musican

Mesaj tarafından elayz 25/9/2015, 16:24

Güzeel sevdim bunu Smile başarılar çokça
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 25/9/2015, 18:11

Jannika B. Çok sevdiğim bir isim, iki yıl öne bu zamanlar aynı şarkıyla bana zafer kazandıran isim. Çok sular aktı, fakat bir sürü güzel ve bilinmedik şarkısı olmasına rağmen ''en popüler'' şarkılarından birini yollaman korkunç bir durum. İsme karşı değilim zira Jannika ile farklı seçimler de yapabilirdin İzlanda'nın belirttiği gibi örneğin. Talihsizlik olmuş, ileride düzelir umarım. Smile

Bol şans Finlandiya!
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından deniz 25/9/2015, 18:21

Öyle mi dersin? Bahsettiğin başka yarışmalarda yarışmasıysa ben cidden bilmiyorum... Bahane olarak kullanmak istemem ama belirtmesem de olmayacak. Sana da bol şans.
deniz
deniz
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 25/9/2015, 18:27

deniz demiş ki:Öyle mi dersin? Bahsettiğin başka yarışmalarda yarışmasıysa ben cidden bilmiyorum... Bahane olarak kullanmak istemem ama belirtmesem de olmayacak. Sana da bol şans.

Yo hayır, başka yarışmalarda yarışması değil. Şarkıya değindim, bu onun en popüler şarkılarından biri, mesela Šiva demiş İzlanda yine ondan örnek veriyorum, o şarkıyı yollasan 12 bile verebilirdim çünkü cidden Jannika'yı çok severim. Her neyse, tekrardan bol şans Finlandiya! ^^
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından deniz 25/9/2015, 19:01

Anladım. Araştırıyoruz artık. Yeni başladım Finlandiya'ya. Zamanla iyileşir. Teşekkürler.
deniz
deniz
Musican

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics