Finlandiya '86: The Rasmus - In the Shadows

+5
Creative Rebellion
bringmethehorizon
Kavkasiuri
Jóhanna
deniz
9 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Finlandiya '86: The Rasmus - In the Shadows Empty Finlandiya '86: The Rasmus - In the Shadows

Mesaj tarafından deniz 30/10/2015, 22:19

2.30-3.00
deniz
deniz
Musican

Finlandiya '86: The Rasmus - In the Shadows Empty Geri: Finlandiya '86: The Rasmus - In the Shadows

Mesaj tarafından Jóhanna 30/10/2015, 23:48

A-aa iki yıl önce bu şarkıyı yollamıştım Lovelody'de, hatta herkes popüler şarkılar yollamıştı bir yarışma için ben de bunu seçmiştim. Orta buluyorum bu şarkıyı, ayrıca bence The Rasmus'un Anette Olzon ile yaptığı düet muhteşemdir. Onu yollasaydın keşke.

Bol şans Finlandiya!
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Finlandiya '86: The Rasmus - In the Shadows Empty Geri: Finlandiya '86: The Rasmus - In the Shadows

Mesaj tarafından deniz 30/10/2015, 23:53

Evet izlenmesi yüksek, bu yarışma da böyle olsun dedim. Şarkı Rock'a göre basit biraz ama ben yine de dinlerken zevk aldım. O yüzden göndereyim dedim. Sana da bol şans Kıbrıs!
deniz
deniz
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 31/10/2015, 00:53

Komşuuuuu! Çok iyidir bu şarkı gerçekten. Bu arada geçen yarışma verdiğin 5 puan için teşekkür ederim.
Başarılar Finlandiya! Finlandiya
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından bringmethehorizon 31/10/2015, 00:55

Bu şarkı benim için efsane. Bilindik olmasına bilindik ama 12 vermemek olmaz.
Başarılar Finlandiya !
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından deniz 31/10/2015, 01:34

Sevindim bu kadar beğenmenize. Size de başarılar. I love you Estonya Birleşik Krallık
deniz
deniz
Musican

Mesaj tarafından Creative Rebellion 31/10/2015, 02:31

Öyle aşırı iddialı bir şarkı değil ancak insanı kendisine çekiyor, dinledikçe dinleyesi geliyor. Çok güzel seçim tatlım.
Creative Rebellion
Creative Rebellion
Musican

Mesaj tarafından deniz 31/10/2015, 11:40

Furqueen demiş ki:Öyle aşırı iddialı bir şarkı değil ancak insanı kendisine çekiyor, dinledikçe dinleyesi geliyor. Çok güzel seçim tatlım.

Canım senin yaş kaçtı ya bana yorum yapabiliyorsun? Laugh 3

Teşekkür ederim tatlım.
deniz
deniz
Musican

Mesaj tarafından Boran 31/10/2015, 12:56

Herkesin bildiği ve artık klasikleşen bir şarkı. Bence bu yarışmanın amacı insanlara yeni ve bilinmedik şarkılar kazandırmak olmalı. O şekilde yarışmadan keyif alınıyor çünkü. Sevmesine severim hatta bayılırım ama puan veremeyeceğim sanırım. Başarılar Finlandiya Smile
Boran
Boran
Musican

Mesaj tarafından deniz 31/10/2015, 14:01

Buraya Indie'nin, deneyselin allahını da gönderdim ama karşılığını alamadığımı düşündüğüm için birazını da kendime saklayayım dedim o şarkıların. Sana da başarılar.
deniz
deniz
Musican

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics