musiSTAR Nedir?

+2
Zerrin
Kad
6 posters

musiSTAR Nedir? Empty musiSTAR Nedir?

Mesaj tarafından Kad 30/7/2015, 12:43

Lütfen çimlere basmayın. Çünkü biz o çimleri sıkıp, suyunu Beyoncé'yle karıştırıp içeceğiz. Ama elimizde hiç Beyoncé bulunduğunu sanmıyorum... O zaman sen bi Demet Akalın kap gel de, seni biraz aşağılayayım.

musiSTAR NEDİR?

musiSTAR, cağnım ülkem Türkiye'mde geliştirilen Botobüs'ten sonra gelen 2. belediyecilik harikasıdır.
musiSTAR, Musiverse'ü halkın değil, işinin uzmanı zengin bir grubun seçtiği yöneticilerin temsil etmesidir. Yani nedir, siz anlamazsınız, işi uzmanına, yani Demi Lovato'ya bırakın, o sizin için Taylor Swift'i hakkıyla seçer.

musiSTAR Nedir? 2014-mtv-video-music-awards-backstage-and-audience-1

"Bi bakıyım, kötüyse sil..."

musiSTAR fikri, Eurovision'dan etkilenerek geliştirilen sanal yarışmaların tavan yaptığı 2011 yılında, ünlü Türk-Fransız trans fizikçi Jülide Jale Yaleoli (Türkiye'de Yalılıoğlu soyadıyla tanınır) tarafından ortaya atıldı. Yaleoli, yarışmalardaki ünlü antipatisinin arttığı olaylı günlerden birinde daldığı akşamüstü şekerlemesinde gördüğü rüyadan etkilendiğini belirtmiş, rüyasını da şöyle açıklamıştır:

"Rüyamda bütün ünlüler bir araya gelmiş, sırayla şarkılarını seslendiriyordu. Tribüne oynamak için sahneden inip seyircilerin arasında koşan Madonna'nın arkasından gelen Lady Gaga'nın onu birden sırtladığını gördüm, sonra güvenlikler geldi tabii... 8. sırada ben çıkmıştım, söylediğim şarkı ile bütün yakışıklı erkekleri ve mendebur kadınları etkilemiştim... O zamanlar güzelliğimle konuşuluyordum tabii. Uyandığımda, 'bunu neden yapmıyoruz' dedim, kocam Sergio Karlavellò bana çok destek oldu."

musiSTAR Nedir? Bir_asilzade_olmanin_detaylari_bu_sahnedeydi_h1818

Jülide Jale Yaleoli, kendi yazdığı oyun olan Buzullarda Bir Yakışıklı oyununu İtalya'da sergilerken.

Bu kadar saçmalığı okuduysanız geçmiş olsun, bir o kadarı daha geliyor:

musiSTAR, çeşitli kriterlere uygunluk sağlamış ünlülerin bir araya geldiği bir platformdur. Bu ünlüler çeşitli temaların belirlendiği 10 hafta boyunca, o haftaya uygun şarkılarla yarışır, kazanan babayı alır. Biz de öğrenciyiz ulan.
Yani eskilerin Madonna'sını aldık, cold press tekniğiyle yeniden sıktık, üstüne de çeşit çeşit ot ekledik, kafanız karışmasın diye de haftaları numaralandırdık. Sonra da her haftayı 10 liradan satıp paranın... Burayı söylesem keser misin yönetmen? Kesmez misin?? Ya adamdaki rahatlığa bak sanki Nuri Bilge Ceylan filmi çekiyoruz burda Very Happy Ben edebimi bozmayayım.

"Bu şarkıyı yollayan bu şarkıyı da yolladı!"

"Bu sonucu beklemiyordum, halka çok kırgınım!"

"Neeeğy, Lady Gaga'dan o şarkıyı mı yollamış?"

"Artık eleme turları olsun yaaaa burası pis pis kokuyooo"

"Justin Bieber mı coverlamış? Iııy...  bok Justin Timberlake mi coverlamış? Mmmm...  ^-^"

cümleleri, musiSTAR'ın TOP 5'ini oluşturmaktadır.
Günümüzde musiSTAR, iPhone'dan sonraki en büyük sadakat örneği olarak bilinmektedir. Ya bu saçmalığı söyletmeseydiniz bari!

En son Kadebostany tarafından 31/7/2015, 02:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kad
Kad
Musican

musiSTAR Nedir? Empty Geri: musiSTAR Nedir?

Mesaj tarafından Zerrin 30/7/2015, 12:46

Off Ulaş... asdfghjkl Deli Laugh 1 Laugh 4
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından JO BLACC 30/7/2015, 12:48

Very Happy Very Happy
JO BLACC
JO BLACC
Musican

Mesaj tarafından Eros 30/7/2015, 13:23

Bu çocuk beni öldürecek Laugh 4
Eros
Eros
Yetkili

Mesaj tarafından Nirvana 30/7/2015, 13:27

öldümmmm. Demi Lovato da ehehehehe :3
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından ertugrulyyurt 22/9/2016, 21:55

"Neeeğy, Lady Gaga'dan o şarkıyı mı yollamış?"

üzdün...
ertugrulyyurt
ertugrulyyurt
Musican

- Similar topics