Musiverse Nedir?

3 posters

Musiverse Nedir? Empty Musiverse Nedir?

Mesaj tarafından Kad 13/7/2015, 21:52

Konuya giriyorum... Konu ne? Musiverse... Hııı, bu alaka ne?
Bu metin yazanları değiştirelim, lütfen.

MUSIVERSE NEDİR?

Fular yetmezliğinden ölüm tehlikesi geçirebilecek entelektüeli bile Homo sapiens'e dönüştürebilecek, adeta bir Survivor All Star, tersten evrimin temsil edildiği sahne, yürüyen uçak... Musiverse, evet.
Tarihte ilk yayınını 2009'da bizim de ne olduğunu bilemediğimiz bir formatta İstanbul'da gerçekleştirdi. Söylentiler arasında Hande Yener & Björk Fan Club olup kültürel şokta yeni bir çağ açtığına yönelik iddialar da yer alıyor.

Musiverse'ün istediğiniz kategorisinden girebilir ve çıkabilirsiniz. BU BİLGİ ÇOK ÖNEMLİ. Ancak bu pek o kadar da kolay değil... İki ya da daha fazla arkadaşınızla Musiverse'e girmeye çalıştığınızda kendinizi kavgalara bırakın. Bırakın, kavgalar sizi götürsün. Arkadaşınıza ulaşmaya çalışmayın.

YA ABİ ACİL DURUM ŞEYSİ GİBİ ANLATIYORUM
GİRİŞLER ŞURDAN, ORDAN, ÇIKIŞ YOK...

Siz ilk kategoride Musiverse'e giriş yaptığınızda 4. kategoride bekleyen arkadaşınıza ulaşmanız için sizi engellerle dolu bir parkur bekliyor. Ve sonunda ödül yok... Ha illa ki giricem diyorsanız sizi karşılayacak engelleri özel gücünüzle aşmanız gerecek. Yalnız yönetim koltuğundaki bölüm sonu canavarına yakalanabilirsiniz.

1. Engel:
3. kategori sularında elinde CHP bayrağı ile bekleyen ve siteyle ilgili sabit memnuniyetsizliklere sahip adam.
Özel gücü, altı oku.
Şuraya bi altı ok gönderin abi, gel sen dur şurda... Altı ok istiyorum abi!

Musiverse Nedir? 1280px-Republican_Peoples_Party_Emblem.svg

Şuraya bi altı ok gelir gider, hayat oklarla dolu zaten I love you

2. Engel:
Kavgaların ortasında şarkıyla, ülkeyle ya da artık her neyle ilgileniyorsa onunla ilgilenen tepksiz adam.
Özel gücü, boş bakışları.
Şimdi geliyosunuz 5. kategoriye geçeceksiniz size boş boş bakıyo.
"E yani" falan diyosunuz yine şöyle:

Musiverse Nedir? Gamze.9-001

"E GEAAAAAÇ"

İlk okulda bize öğretilen SİMİİİİİT oyununun geliştirilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkarılan Musiverse, aslında bir sabır projesi. Biz öyle düşünüyoruz.
Ben de sabır projesiyim Smile

MUSIVERSE'TE KORUNMA YOLLARI
Kondom? Hayır... Kondom sizi korumaz. Burda korumaz Smile

- Mesaj kapama. Evet, mesaj kapama.
Kuzu dolması gibi bir şey mi bu, mesaj kapama?
Mesajınızı, HIDE butonu ile kapatıyosunuz, ya da mesaja hırka dolama, mesajı konuya doğru değil de takvime doğru yöneltme... Yani maksat mesaja bi şey gelmesin abi!

- Ter kokusuna karşı bir gün önceden önleminizi alın ve önceki akşam çemen yiyin. Kişisel alanınız garanti altında.

- 12 puan çubuğu. Mutluluk çubuğu gibi bir şey. Selfie çubuğundan biraz daha kalın.
Çubuğu, çeşitli üyelerin bayraklarına takıp kendinize tutamaç yapıyorsunuz, çünkü forumdaki tutamaçlar yetmiyor. Ani bir kavgada da üzerine yürüyen üyeleri bu çubukla iteleyebilirsiniz. Sana bir şey doğrultulmadığı için bilemiyor olabilirsin @Nocturne Sad

"Amaaaan Ulaşcığım, fiber internet yaptılar" diyorsunuz.
Fiber yapıldı kaç, tek? Çift? Çift... Fiber yaptılar, o fibere her gün 412 troll çıkarıldı, ülke nüfusu da 75 milyona çıkarıldı.
Ülke çöktü, ben çöktüm, fatal errör verdim.
Kad
Kad
Musican

Musiverse Nedir? Empty Geri: Musiverse Nedir?

Mesaj tarafından eeyore 13/7/2015, 23:11

Bende bi şey anlamadım ama sevindim adım geçtiği için Sad @Kadebostany
eeyore
eeyore
Musican

Musiverse Nedir? Empty Geri: Musiverse Nedir?

Mesaj tarafından Neyde 15/7/2015, 00:44

musiverse halkın kendi kendini yönetirken üstüne yakışanı giymesidir.
Neyde
Neyde
Musican

- Similar topics