Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Sonuçları

+16
GLaDOS
Merdd
JO BLACC
canreyhan
Ísjaki
dancerinthedark
Jóhanna
Kavkasiuri
eeyore
Remzi
Farid M.
bringmethehorizon
Eros
Montana Max
Bryngerd
Kad
20 posters

:: 51 - 100

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Sonuçları - Sayfa 3 Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Sonuçları

Mesaj tarafından Bryngerd 21/7/2015, 19:23

Arkadaşlar sonuç olarak kazandım ve kazanan şarkıma gerektiği kadar aşağılamanız bittiyse 73. yarışmaya geçebiliriz. oylamada o olaylar sonucu kazanmam benim suçum değil lütfen bunu bilerek yorumlarınızı yapın.
Bryngerd
Bryngerd
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Sonuçları - Sayfa 3 Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Sonuçları

Mesaj tarafından Kad 21/7/2015, 19:38

Melahat demiş ki:Arkadaşlar sonuç olarak kazandım ve kazanan şarkıma gerektiği kadar aşağılamanız bittiyse 73. yarışmaya geçebiliriz. oylamada o olaylar sonucu kazanmam benim suçum değil lütfen bunu bilerek yorumlarınızı yapın.

Yapılmayan yorumdan alınmışsın resmen Very Happy

Kaliiisi demiş ki:
dancerinthedark demiş ki:Sanırım sitedeki yaprak dökümüne katılan ülkelerden biri de Fransa olacak.
Kesin bir şey söylersen sevinirim.

"Artık bir karar ver, daha ne duruyorsun?"

Onur Yener, 2004

En son Kadebostany tarafından 21/7/2015, 19:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Bryngerd 21/7/2015, 19:39

Kadebostany demiş ki:
Melahat demiş ki:Arkadaşlar sonuç olarak kazandım ve kazanan şarkıma gerektiği kadar aşağılamanız bittiyse 73. yarışmaya geçebiliriz. oylamada o olaylar sonucu kazanmam benim suçum değil lütfen bunu bilerek yorumlarınızı yapın.

Yapılmayan yorumdan alınmışsın resmen Very Happy
Alakası yok sanki hak edilmeksizin kazanmışım hissi veriyor yapılan yorumlar...
Bryngerd
Bryngerd
Musican

Mesaj tarafından GLaDOS 21/7/2015, 19:40

Git ulusal finalini aç @Kadebostany
GLaDOS
GLaDOS
Musican

Mesaj tarafından Jon 21/7/2015, 19:42

Aşağılama yok ama gerçeklerin farkında olman sevindirici Onur.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Neyde 21/7/2015, 20:04

1.ye yorum yapmak istemiyorum..... bravo size.................
Neyde
Neyde
Musican

Mesaj tarafından Bryngerd 21/7/2015, 20:09

Jon demiş ki:Aşağılama yok ama gerçeklerin farkında olman sevindirici Onur.
bu konuyu özelden konuşalım istersen
Bryngerd
Bryngerd
Musican

Mesaj tarafından Jon 21/7/2015, 20:16

Özelden konuşulacak ne var ki sonuçlara bakılırsa her şey ortada zaten. Ha bir de Ömür'ün oylarını almama meselesi var ki ona hala gülüyorum. Neval de Ömür de razı geldiyse bana bundan fazlasını yazmak düşmez sanırım.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Bryngerd 21/7/2015, 20:22

tamam o zaman beni bu olayın ilgilendireceğini pek sanmıyorum sonuçta admin veya yönetici değilim keşke olmasaymış ama sonuç ortada kimsenin alınacağı bir durum değil bu gereksiz konunun bir daha yaşanmamasını dileyerek yarışalım Razz
Bryngerd
Bryngerd
Musican

Mesaj tarafından Parthenios 21/7/2015, 21:25

Parthenios
Parthenios
Musican

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics

:: 51 - 100