Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Testi

+10
JO BLACC
Farid M.
eeyore
Jóhanna
Eros
Jon
sivilcelikedi
Bryngerd
GLaDOS
Kad
14 posters

:: 51 - 100

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Testi Empty Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Testi

Mesaj tarafından Kad 19/7/2015, 21:26

Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Testi Pov2mL

MUSIVERSE SCIENCE AND ENRICHMENT CENTER
Lihtenştayn Schaan '72

Tekrar merhaba, Misafir. 10/5/2024, 23:06 itibariyle final testine başlamak üzeresin. Musiverse Bilim ve bilgisayar-destekli Zenginleştirme Programı'na girmeden önce söylememiz gereken bir şey var.

Burada kullanılması gereken test alanı, önceden programlanmış zorunlu bakım nedeniyle kullanım dışıdır. Bu nedenle sıradaki test Android askerlerin tatbikatları için tasarlanmış silahlı defans robotları ile değiştirildi.
Bu test ölümünle sonuçlanabilir. Musiverse Bilim ve Zenginleştirme Merkezi olarak bu sorundan dolayı özür diler, bol şans dileriz.

Bu testi gerçekleştirmeniz için Musiverse Bilimi Taşınabilir Portal Cihazı gereklidir. Cihanız yok mu? Almak için tıklayın.

Gerçekleştirilen test 20 Temmuz 2015 Pazartesi, 22:00'da sonlanacak.
Test için gereken verileri lütfen Kadebostany'e gönder. Şimdi göndermek için tıkla.

Testin sonunda @GLaDOS tarafından pasta ile ödüllendirileceksin.
Elveda.

Kad
Kad
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Testi Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Testi

Mesaj tarafından GLaDOS 19/7/2015, 21:32

Tanıtımda olduğu gibi gayet iyi iş çıkartmışsın bu arada @Kadebostany *Sarcasm sphere self-test complete*
GLaDOS
GLaDOS
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Testi Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Schaan '72: Final Testi

Mesaj tarafından Bryngerd 19/7/2015, 21:36

İtalya Delegasyon başkanı Nam-ı Değer Melahat ablanız testi başarıyla geçmiştir geçemeyenlere imzam gelsin asdfgh
Bryngerd
Bryngerd
Musican

Mesaj tarafından Kad 19/7/2015, 21:41

Melahat demiş ki:İtalya Delegasyon başkanı Nam-ı Değer Melahat ablanız testi başarıyla geçmiştir geçemeyenlere imzam gelsin asdfgh

Test sonuçları ulaşmaya devam ediyor. Testi en yüksek puan alan test ögesi geçmeyi başaracak.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Bryngerd 19/7/2015, 21:47

Kadebostany demiş ki:
Melahat demiş ki:İtalya Delegasyon başkanı Nam-ı Değer Melahat ablanız testi başarıyla geçmiştir geçemeyenlere imzam gelsin asdfgh

Test sonuçları ulaşmaya devam ediyor. Testi en yüksek puan alan test ögesi geçmeyi başaracak.
AY BANANE BE EN ÇOK BEN ALDIM asdfgh Very Happy
Bryngerd
Bryngerd
Musican

Mesaj tarafından sivilcelikedi 19/7/2015, 21:53

Selamlr,testte portal açmak için silahımı kullanabildiğim için mutluyum bir de uzun kahve saçlı bir kız olsaydım asla o skinny pantolonu giymezdim. Suspect Thank You Boxing vur vur vur vur vur vur vur vur Yıldız
sivilcelikedi
sivilcelikedi
Musican

Mesaj tarafından Jon 19/7/2015, 23:01

İrlanda Irland schickte Punkten. Viel Erfolg!
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Eros 19/7/2015, 23:55

Vay ilk denek de benmişim Very Happy
Tiyolarınız sayesinde testi tamamladım, ölmemeyi umut ederek herkese başarılar dilerim. I love you
Eros
Eros
Yetkili

Mesaj tarafından Kad 20/7/2015, 00:05

Eros demiş ki:Vay ilk denek de benmişim Very Happy
Tiyolarınız sayesinde testi tamamladım, ölmemeyi umut ederek herkese başarılar dilerim. I love you

Musiverse Laboratuvarlarında her test ögesi için özel bir bilgilendirme sağlanmaktadır. Bu bilgileri istiharat dairenizde sesli olarak dinleyeceksiniz.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 20/7/2015, 01:27

Rusya oylarını verdi. Recap yerimin yanlış koyulduğunu fark edince bi şoka uğradım, baya bi alakasız yerden seçmiş arkadaş Laugh 3 Neyse, ülke sayısı az olmasına rağmen dışarıda bırakmak zorunda kaldığım ülkeler oldu, onlar için üzgünüm. Herkese bol şans! I love you
Jóhanna
Jóhanna
Musican

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics

:: 51 - 100