Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması

+15
Onur
Oğuzhan
Jon
Zerrin
elayz
Eros
Hakan
Pan
OmerLD
Montana Max
eeyore
Tracer
Merdd
Ísjaki
Kad
19 posters

:: 51 - 100

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması - Sayfa 2 Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması

Mesaj tarafından Kad 6/5/2015, 23:21

Recap yapımında emekleri için @OmerLD'ye teşekkürlerimi sunarım. O olmasa yine çuvallayacaktık. I love you

Oylarımı verdim. Oy verebileceğim 27 ülkenin 24'üne oy vermek istediğimi açıkça belirtmek istiyorum. Oy veremediğim 14 ülkeden çok ama çok özür diliyorum.
Kad
Kad
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması - Sayfa 2 Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması

Mesaj tarafından elayz 7/5/2015, 00:54

İsrail oylarını verdi herkese başarılar...
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Zerrin 7/5/2015, 12:10

Avusturya oylarını verdi. kahve
Güzel bir oulamaydı ilk 4'ümden biri kazanırsa harika olur. Smile I love you
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Jon 7/5/2015, 14:49

Kazakistan Kasahstan on saatnud punkti. Õnn kaasa!

Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Oğuzhan 7/5/2015, 16:00

Recap te bir ülkenin ve şarkısının nasıl harcanacağını çok iyi gösterdiniz. Ülkem adına derece beklentim asla yok. Ayrıca ben çok daha iyi hazırlanmış videoalar görüp izledim. Video gayet sade. Hazırlayanın emeğine sağlık.
Kıbrıs oyladı. Herkese başarılar.
Oğuzhan
Oğuzhan
Musican

Mesaj tarafından Kad 7/5/2015, 16:13

Oğuzhan demiş ki:Recap te bir ülkenin ve şarkısının nasıl harcanacağını çok iyi gösterdiniz. Ülkem adına derece beklentim asla yok. Ayrıca ben çok daha iyi hazırlanmış videoalar görüp izledim. Video gayet sade. Hazırlayanın emeğine sağlık.
Kıbrıs oyladı. Herkese başarılar.

Recap süreni yanlış mi almışız? O.o
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Jon 7/5/2015, 16:33

"Ayrıca ben çok daha iyi hazırlanmış videoalar görüp izledim. Video gayet sade"

Bi vimeoları kapıştırmamıştık yani, hiç yapılmayabilirdi de. Sadece ellere sağlık diyip teşekkür etsek bence daha iyi olacak, ben bunu yaparım. Zaten önemli olan şarkı ve ülke değil mi?
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Tracer 7/5/2015, 16:38

Çok daha iyi hazırlanmış videoları yapmak bir kişinin en az 8 saatini alır, kendimden biliyorum bunu. İyisini yapmak isterseniz buyurun kendiniz yapın.
Eline sağlık Ömer, burdan da ekleyeceğim bunu iyi iş çıkarttın! I love you
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 7/5/2015, 16:40

video için pek zaman ayıramadım haliyle çokta özenemedim yarım saatte bitti Kıbrıs'ın recap yeri doğru son sırada olduğun için harcanacağını düşündün sanırım @Oğuzhan hepinize teşekkür ederim ayrıca Very Happy
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Oğuzhan 7/5/2015, 17:06

Amanda Clarke demiş ki:Çok daha iyi hazırlanmış videoları yapmak bir kişinin en az 8 saatini alır, kendimden biliyorum bunu. İyisini yapmak isterseniz buyurun kendiniz yapın.
Eline sağlık Ömer, burdan da ekleyeceğim bunu iyi iş çıkarttın! I love you

Ömer'e diyecek tek sözüm yok. Zamanında ben de saatlerimi vererek videolar hazırlamıştım burdaki birçok arkadaş bilir. Şarkımın harcanmasının verdiği sinirle yazmış olduğum ufak bir nottu. İlk kez recap görenler vardı sanırım baya abartmışlar beğenilerini. Bunun içindi yazdığım. Yine diyorum Ömer'in ellerine sağlık. @Amanda Clarke hem sana ne oldu kuzum? Neden böyle atarlandın bana Very Happy
Oğuzhan
Oğuzhan
Musican

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics

:: 51 - 100