Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması

+15
Onur
Oğuzhan
Jon
Zerrin
elayz
Eros
Hakan
Pan
OmerLD
Montana Max
eeyore
Tracer
Merdd
Ísjaki
Kad
19 posters

:: 51 - 100

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması Empty Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması

Mesaj tarafından Kad 6/5/2015, 20:07

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması BM61Mv

MUSIVERSE ŞARKI YARIŞMASI
Estonya Tallinn '61

Estonya'nın başkenti Tallinn'de gerçekleşecek 61. Musiverse Şarkı Yarışması, 28 ülkenin katılımıyla başlıyor! Birbirinden güzel 28 şarkı, birincilik için karşılaşacak. Yeni ev sahipliği hangi ülkenin olacak? Karar sizde!

Görüntüleyemiyor musunuz? TIKLAYIN.

Oylama son tarihi: 07 Mayıs 2015 Perşembe, 21:00
Oylarını lütfen Onur'a gönderin. Oylamaya hazır mısınız? Tıklayın.

Tüm ülkelere en içten dileklerimizle başarılar!

Kad
Kad
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması

Mesaj tarafından Ísjaki 6/5/2015, 20:11

Yarışan herkese başarılar.
Ísjaki
Ísjaki
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Final Oylaması

Mesaj tarafından Merdd 6/5/2015, 20:39

Şarkılar çok sönük bence kazanma potansiyeli olan 3 ülke var bana göre,ilk 3 de onlardan oluşacaktır.Başarılar.

-Eesti hääled saadetud homeowners samal ajal väljuvad väga kahju võistlus Eestist ( Very Happy Türkçesini yazmayacağım Very Happy )
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Tracer 6/5/2015, 20:40

Oylarımı yolladım.
10 ülke çıkardım, şanslıydım.
Başarılar herkese.
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından eeyore 6/5/2015, 20:43

Oylarımı verdim ve söylemek istediğim bi şeyler var,
ŞARKILARINIZA YORUM YAPMADIĞIM,DİNLEMEDİĞİM&BEĞENMEDİĞİM ANLAMINA GELMEZ. YORUM YAPILACAK DİYE BİR KURAL VARSA SÖYLEYİN BİLEYİM. DİNLEMEDEN OY VERME GİBİ Bİ SAÇMALIK YAPMIYORUM. Azerbaycan BAŞARILAR DİLER !
eeyore
eeyore
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 6/5/2015, 21:04

Norveç oyladı. Yarışma bitimi ile Norveçin Jüriler ve Televote detaylı sıralamaları açıklanacak. Ayrıca Hem Jüri hem de Televoteden ilk 10a giremeyen bir ülke ortalama sonuçlarda Norveçten puan aldı.  Smile
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 6/5/2015, 21:10

çok öne çıkan bir şarkı yoktu açıkçası favorim yok ama oylarımı çok zor verdim tüm şarkılar güzeldi oy veremediklerim kusura bakmasın herkese başarılar
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Pan 6/5/2015, 21:32

puanlarımı gönderdim iyi şanslar.
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Hakan 6/5/2015, 22:16

Ben de oylarımı yolladım. Oy veremediğim bir ülke oldu onun için üzgünüm. Şarkılar genel olarak iyiydi.

Recap harika olmuş Ulaş yaptı sanırım. Kim yaptıysa eline sağlık. Başarılar herkese

#VoteForRiverside #Belgium
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Eros 6/5/2015, 23:00

1 puan verdiğim şarkıya başka zaman yarışsa 12 verebilirdim. Cidden çok zor oldu oylama, oy veremediklerim kusura bakmasın. Tüm kalbimle üzgün olduğumu belirtiyorum.
Hak eden kazansın, herkese başarılar.
Eros
Eros
Yetkili

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics

:: 51 - 100