Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Uus Alguse

+4
Pan
Kad
OmerLD
Eros
8 posters

:: 51 - 100

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Uus Alguse Empty Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Uus Alguse

Mesaj tarafından Kad 6/5/2015, 13:31

MUSIVERSE ŞARKI YARIŞMASI
Estonya Tallinn '61

Estonya'nın başkenti Tallinn'e hoş geldin Avrupa!
Estonya sizler için masalsı bir dünya sunmaya hazırlanıyor. Bu dünyaya sizleri taşıyan Sinine & Sandra Nurmsalu ikilisi, şarkılarını sizin için canlı olarak seslendirdi: Sel Teel!

Modern masallar Tallinn'de yazılacak! Gelin sizinle bu şehrin mis kokulu sokaklarını dolaşalım:

Yeni bir başlangıç! 60 yarışmayı geride bırakan Musiverse, 61. yarışmaya ferah yollarda devam ediyor. ERR ve Stefgráf'ın bu ortak çalışmasına herkes bayılacak!

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Uus Alguse BM61Mv

Yarışmaya ESC dalı uzanıyor! 2015 Eurovision Şarkı Yarışması'nın Estonya temsilcileri Stig Rästa & Elina Born ikilisi, büyük yarışmadan önce Musiverse Şarkı Yarışması'nın sunuculuğunu ve açılışını üstlenecek.

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Uus Alguse GY2goZ

Yarışma, daha önce 2002 Eurovision Şarkı Yarışması'na da ev sahipliği yapan Saku Suurhall Arena'da gerçekleştirilecek.

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Uus Alguse Esipilt

Estonya'nın masalsı evrenine sizler de davetlisiniz!

Kad
Kad
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Uus Alguse Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Uus Alguse

Mesaj tarafından Eros 6/5/2015, 14:44

Ya OHAAAA Surprised
Gördüm en en en iyi afiş, hiç tartışmasız, bayıldım- bayıldım- bayıldım.
Her şey yine harika, ellerinize sağlık.
Eros
Eros
Yetkili

Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Uus Alguse Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Tallinn '61: Uus Alguse

Mesaj tarafından Kad 6/5/2015, 14:45

Eros demiş ki:Ya OHAAAA Surprised
Gördüm en en en iyi afiş, hiç tartışmasız, bayıldım- bayıldım- bayıldım.
Her şey yine harika, ellerinize sağlık.

Emin misin Very Happy
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Eros 6/5/2015, 14:55

Kesinlikle eminim, benim afişimden sonra yapılan en iyi afiş. Laugh 3 Yalnız cidden aşırı beğendim. Çok samimi, tatlı, gönül açan cinsten olmuş. Kimin fikriydi bu ?
Eros
Eros
Yetkili

Mesaj tarafından OmerLD 6/5/2015, 15:16

afiş mükemmel ellerinize sağlık Very Happy
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Kad 6/5/2015, 15:21

Eros demiş ki:Kesinlikle eminim, benim afişimden sonra yapılan en iyi afiş. Laugh 3 Yalnız cidden aşırı beğendim. Çok samimi, tatlı, gönül açan cinsten olmuş. Kimin fikriydi bu ?

Linke tıklamamışsın Very Happy Slogan Mert ile ortak fikrimizdi, görsel ve kalan tasarım tamamen bana aitti.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Eros 6/5/2015, 15:24

Hala aynı görüşteyim, en iyi afiş. I love you
Seninki de iyi tabii ona laf yok. Smile
Eros
Eros
Yetkili

Mesaj tarafından Pan 6/5/2015, 15:51

oovv sunuculara bayıldım:) elinize sağlık.
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Hakan 6/5/2015, 16:10

Güzel bir tanıtım daha.. Sunucular şahane Smile
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Ísjaki 6/5/2015, 16:35

Afiş. I love you
Ísjaki
Ísjaki
Musican

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics

:: 51 - 100