Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One!

+5
Jóhanna
Remzi
Zerrin
Pan
Jon
9 posters

:: 1 - 50

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Empty Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One!

Mesaj tarafından Jon 28/2/2015, 18:30

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Graphics-fireworks-158568
MUSIVERSE ŞARKI YARIŞMASI
Birleşik Krallık Liverpool '50

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! 800px-Liverpool-Montage

Birleşik Krallık'a hoş geldiniz! Musiverse'in 50. yarışmasına ev sahipliği yapmanın gururu içindeyiz. Bu kez sizleri ülkenin en önemli liman şehirlerinden olan Liverpool'da karşılıyoruz! Birleşik Krallık son zaferini Broods ile aldı. Grup, şarkısını sizler için şarkılarını canlı olarak seslendiriyor: Mother & Father!

Birleşik Krallık Musifan Kulübü'nün iki güzel üyesi Relle ve Alice eşliğinde Liverpool'u gezmeye ne dersiniz?

BBC ekibi afişte ilk kez Avusturyalı şirket Zerrgraf ile çalıştı. Birleşik Krallık 50. MŞY'de tüm ülkelere mesaj göndermek istiyor. Irkımız, rengimiz, seçimlerimiz ne olursa olsun "Biz Biriz!"

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! 6ZaqE3

50. MŞY'de yapılacak bu büyük yarışmada sunucularımız:
Unutulmayan filmlerde rol almış, en son Büyük Budapeşte Oteli'ndeki oyunculuğu ile adından oldukça söz ettiren Jude Law ve birbirinden güzel başarılı yapımların içinde yer alan, unutulmaz Karayip Korsanları serisinin güzel oyuncusu Keira Knightley.

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Jude-law-20080219-379093 Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Vl9vGj

50. MŞY muhteşem bir görsel şova imza atacak olan Echo Arena'da gerçekleşecek.

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Echo-Arena-at-Night

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Liverpool_Echo_Arena_from_the_Mersey Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Big-Wheel
Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Echo-Arena-Pink-Sky Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Ant-and-dec-saturday

El ele zafere!

Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One!

Mesaj tarafından Pan 28/2/2015, 18:37

Muhteşem bir ev sahipliği sunuculara bayıldım, şarkının akustik versiyonunu daha çok sevdim bu arada Smile elinize sağlık, herkese iyi şanslar.
Pan
Pan
MusiPan

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One! Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: We Are One!

Mesaj tarafından Zerrin 28/2/2015, 18:54

Her şey çok güzel! öpücük
Mesajımıza bayıldım. Love
Zerrgraf'a bayıldım. Laugh 3
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Jon 28/2/2015, 18:57

Çoook teşekkürler, Servet'e ayrı bir çoook teşekkürler I love you
Jon
Jon
Musican

Mesaj tarafından Remzi 28/2/2015, 19:39

slm liverpool, Beşiktaş nasil cakti ama bu gülüş ne ya
Herşey yine harika, Servet yine döktürmüş Smile
Remzi
Remzi
Musican

Mesaj tarafından Jon 28/2/2015, 19:57

ahahaa hatırlatmayalım lütfen bu gülüş ne ya
çok teşekkürler minozi Very Happy
Jon
Jon
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 28/2/2015, 20:16

Bence gayet güzel olmuş son son böyle güzel şeyler görmek içimi açtı. Embarassed
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Pan 28/2/2015, 20:22

oha sayfayı açınca şarkı da başlıyor ben de diyorum bu müzik nerden geliyor Very Happy ashfas çok hoş çok sevdim Very Happy
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Jon 28/2/2015, 20:34

Çok teşekkürler hepinizeee Smile
Evet dedim öyle bir hoşluk yapayım aklıma geldi de güzel oldu ama şarkıya hastayım zaten, her girdiğimde dinlerken çıkasım gelmiyor Very Happy
Jon
Jon
Musican

Mesaj tarafından Onur 1/3/2015, 14:22

Ben konuyu yeni açıyorum ve oha dedim. Çok iyi olmuş her şey. Başlangıçtaki şarkı süper hele.(geçen yarışma kazandığın şarkı) Her şey için teşekkürler Can iyi ki varsın. 50. yarışma ev sahipliği senin hakkındı bunu hep düşündüm. Şu an sitede olanlar hayal ettiklerimden bile güzel. Teşekkürler! Smile @Jon
Onur
Onur
Yönetici

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics

:: 1 - 50