Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması

+15
Farid M.
Hakan
Tracer
OmerLD
bringmethehorizon
Pan
Nirvana
Remzi
Kavkasiuri
Zerrin
Onur
Oğuzhan
Eros
Montana Max
Jon
19 posters

:: 1 - 50

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması Empty Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması

Mesaj tarafından Jon 28/2/2015, 22:08

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması 6ZaqE3

MUSIVERSE ŞARKI YARIŞMASI
Birleşik Krallık Liverpool '50

Birleşik Krallık'ın Liverpool kentinde gerçekleşecek olan 50. MŞY finaline hepiniz hoşgeldiniz!
25 ülke birincilik için mücadele edecek. Gelin hep birlikte bu gece hangi ülkeler yarışıyormuş görelim.

01. Andorra Andorra Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
02. Avusturya Avusturya Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
03. Romanya Romanya Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
04. İtalya İtalya Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
05. Yunanistan Yunanistan Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
06. Almanya Almanya Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
07. İsveç İsveç Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
08. Ermenistan Ermenistan Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
09. Monako Monako Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
10. Finlandiya Finlandiya Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
11. İsrail İsrail Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
12. Lübnan Lübnan Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
13. Letonya Letonya Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
14. Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması M6d077 Avustralya Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
15. Fransa Fransa Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
16. Rusya Rusya Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
17. Birleşik Krallık Birleşik Krallık Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
18. Türkiye Türkiye Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
19. İspanya İspanya Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
20. Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
21. İrlanda İrlanda Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
22. Hollanda Hollanda Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
23. Lüksemburg Lüksemburg Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
24. Norveç Norveç Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy
25. Danimarka Danimarka Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması MGMMRy

FİNAL OYLAMASI

Oylama için son tarih; 1 Mart 2015 Pazar 20:00
Oylarınızı Onur'a gönderiniz.

Şimdi oylamak için tıklayın!

En son Jon tarafından 1/3/2015, 23:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması

Mesaj tarafından Montana Max 28/2/2015, 22:30

Norveç oyladı. Tüm ülkelere başarılar
Montana Max
Montana Max
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Liverpool '50: Final Oylaması

Mesaj tarafından Eros 28/2/2015, 22:59

Andorra oylarını gönderdi, hak eden kazansın. Herkese başarılar Smile
Eros
Eros
Yetkili

Mesaj tarafından Oğuzhan 28/2/2015, 23:02

Finlandiya son kez oyladı. 51.yarışmada yoluma Liechtenstein'la devam edeceğim. Sürprizlere hazır olun ! Hak eden kazansın !
Oğuzhan
Oğuzhan
Musican

Mesaj tarafından Onur 28/2/2015, 23:14

İsveç oylarını gönderdi. Güzel bir yarışma olmuş. Herkes özenmiş şarkılarını seçerken. Herkese teşekkürler!
Oylarını iletmiş ülkeler:
Andorra
Finlandiya
Norveç
İsveç
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Zerrin 28/2/2015, 23:52

Oylama baslamadan bitmiş sonuçlar nerde? bu gülüş ne ya
Ayrıca neden hep ilk sıralarda çıkıyorum!? Gelecek yarışma için son sırayı İSTİYORUM! Deliricem
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Jon 1/3/2015, 00:36

Zerrin demiş ki:Ayrıca neden hep ilk sıralarda çıkıyorum!? Gelecek yarışma için son sırayı İSTİYORUM! Deliricem
Geçen yarışma Remzi, bu yarışma Ömür yaptı. İlk sıralarda olmanın nesi kötü bir de ben bunu anlayamıyorum, neden takılıyorsun ki buna iki yarışmadır.
Geçen yarışma ilk sırada çıktım ve kazandım mesela. Sonda da çıksam değişeceğini sanmıyorum durumun. Ama tamam son sırada çıkarırız unutmazsak eğer ricayı da kırmayalım Smile
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Zerrin 1/3/2015, 00:51

İlk sırada çıkıyorum sonra önünde 23 şarkı var bana sıra gelene kadar. :"(
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 1/3/2015, 01:17

Letonya oylarını gönderdi!
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Remzi 1/3/2015, 01:28

İspanya oyladı!
Remzi
Remzi
Musican

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics

:: 1 - 50