Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix

+6
dancerinthedark
Sir I Supp Alot
Jóhanna
bringmethehorizon
Tracer
Kad
10 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Kaç puan veriyorsunuz?

Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_lcap73%Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_rcap 73% 
[ 11 ]
Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_lcap7%Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_lcap7%Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 0 ]
Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_lcap6%Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 I_vote_rcap 6% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 15
Back

Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 Empty Geri: Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix

Mesaj tarafından Nemesis 24/3/2014, 22:44

Yorum yok. HARİKA ÇÜNKÜ.
Sakal bile bu kadar yakışıyorsa daha ne diyeyim... Cesaretine tapılası insan Smile
Nemesis
Nemesis
Musican

Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix - Sayfa 2 Empty Geri: Avusturya: Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix

Mesaj tarafından strangeric 26/3/2014, 17:06

Bu yılın sürprizi olacağına inanmaktayım. Herkes Aramlar, Mollyler, Sannalar ve Ruthlar hakkında konuşurken Conchita final gecesi son gülen olacak sanki.

Yarışmayı kazanması müthiş bir mesaj olur hem, Dana acayip feminen bir transgender idi - ben bir erkek olarak doğduğuna inanamıyorum hala - fakat Conchita hala bir erkek (evet, o bir drag kişilik, aslında sadece kafasına esince varoluyor), bir kadın gibi giyiniyor ve sakalları var. Toplum baskılarının doğaya baskısını ve bunun tüm LGBT'lerde yarattığı karmaşayı temsil ediyor Conchita Wurst. Bu yüzden kendisine 12 puan veriyorum.

10 Mayıs'ta bir Avusturya bayrağımız da olacak Gökkuşağı bayrağı ile.
strangeric
strangeric
Musican

Mesaj tarafından Kad 13/5/2014, 23:25

YALNIZ BURADAKİ YORUMLAR HARİKA, RESMEN HERKES HİSSETMİŞ 1. OLACAĞINI DKGHDJKGLKDF

Bu video HARİKA. Cidden çok güldüm! Laugh 3
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Tracer 13/5/2014, 23:33

YALNIZ BEN BU ŞARKIYA 3 VERİRKEN NEYİN KAFASINI YAŞAMIŞIM MERAK EDİYORUM.
Şarkısını final akşamı harika sundu, 1.'liğine laf edemiyorum çünkü, yakıştı oraya...
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından bringmethehorizon 15/5/2014, 13:27

CONCHI DUYDU SESİMİ! AHAHAHHA
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından nikkiwazhere 5/6/2014, 23:27

Şarkıyı ilk duyduğumda birinci olacağı aklıma bile gelmedi ancak Conchita'ya karşı her zaman bir sempatim vardı.Ne olduysa yarıfinalde oldu,bütün Avrupa'nın sempatisini kazandı,haklı bir şekilde.Canlısı mükemmel,aşırı sempatik,kişiliği de en az sakalı kadar konuşulmalı bence.
nikkiwazhere
nikkiwazhere
Musican

Mesaj tarafından Nemesis 6/6/2014, 00:01

nikkiwazhere demiş ki:Şarkıyı ilk duyduğumda birinci olacağı aklıma bile gelmedi ancak Conchita'ya karşı her zaman bir sempatim vardı.Ne olduysa yarıfinalde oldu,bütün Avrupa'nın sempatisini kazandı,haklı bir şekilde.Canlısı mükemmel,aşırı sempatik,kişiliği de en az sakalı kadar konuşulmalı bence.
o profil resmi ne öyle ya asdfghjkk
 Laugh 4 Laugh 4 Laugh 4 Laugh 1 Laugh 1 Laugh 1 Laugh 1 
Nemesis
Nemesis
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 9/11/2014, 11:56

Kendi farklılığını ön plana çıkarmadan sadece işini yaptı ve hak ettiği bir birinciliği kazandı. Bu yüzden tebrikler CONCHITA!
Kavkasiuri
Baltician

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics