Eurovision 2016: Yarı Final Sonuçları

+2
Onur
Jon
6 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Eurovision 2016: Yarı Final Sonuçları Empty Eurovision 2016: Yarı Final Sonuçları

Mesaj tarafından Jon 11/5/2016, 00:14

1. Yarı Final'den finale yükselen ülkeler şu şekilde:

Eurovision 2016: Yarı Final Sonuçları 57PvMM

Fikirleriniz neler? Bizimle paylaşın.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Eurovision 2016: Yarı Final Sonuçları Empty Geri: Eurovision 2016: Yarı Final Sonuçları

Mesaj tarafından Onur 11/5/2016, 00:18

Hollanda çıktığında hayatımın en absürt çığlığını attım. Sonra dua ettim üç ülke daha çıksın n'olur diye. O üç ülke de çıktı. Çekya, Hırvatistan ve Malta Very Happy
Onur
Onur
Yönetici

Eurovision 2016: Yarı Final Sonuçları Empty Geri: Eurovision 2016: Yarı Final Sonuçları

Mesaj tarafından Jon 11/5/2016, 00:23

Avusturya'nın çıkması biraz şov oldu Very Happy
Yerine mis gibi Estonya çıkabilirdi.
Serhat amcaaa seni de seviyoruz, bu gece yaşattığın güzel duygular yeter de artar king
Jon
Jon
Musican

Mesaj tarafından Hakan 11/5/2016, 00:32

Estonya için ağlıyorum şuan. O şarkı finalde yok ama Avusturya gibi sıradan bir şarkı finalde. Yazıklar olsun.

Onun haricinde Yunanistansız bir final görmek güzel olacak Very Happy Bu yıl çıkamayabilirler diyordum ve tarihlerinde ilk defa finalde yoklar. Ayrıca Kıbrıs'ın Yunanistandan daha iyi olduğunu da söylemiştim. Kıbrıs kesinlikle hak etti.

Malta çıkmasa da olur dediklerimdendi.
Azerbaycan için çok abartılı kötü yorumlar yapıldı. Bence Semra'nın sesi berbat denecek kadar kötü değildi. Hak etti finali.
Rusya kazanacak büyük ihtimalle. Önünde hiçbir engel yok.
Çekler sonunda finaldeler. Hak ettiler. Bu yıl slow şarkı azlığı da bunda etkili oldu diye düşünüyorum. Finalde ilk 10 a girerlerse şaşırmam.
Hırvatistan müthişti. Tek kelimeyle.
Macaristan da çok etkileyiciydi.
Hollanda da çıkmasa da olur dediklerimdendi. Estonya dururken Hollandanın çıkmasına da şaşırdım. 2014 deki counrty tarz müzik taktiği işe yaradı tekrar.
Ermenistan yarışmaya siyaset sokmasa aslında şov olarak gayet iyiydi. Fakat fazla abartılıyor. Şarkı çok iyi değil. Daha düne kadar kimse beğenmiyordu şarkıyı şimdi herkes görsel şovdan etkilenmiş görünüyor.
San Marino, Serhat amca yarışmaya katılmak için 30 yıl kadar geç kalmış. Sonucun böyle olacağı belliydi. Orada olması bile yeterdi bizim için. San Marino seneye Valentinayı yollar tekrar Very Happy
7/10 tutturma istikrarımı bu yf de de sürdürdüm. Genel olarak güzel bir akşamdı. Estonya için ağladığımı söylemiş miydim?
"Just hit PLAY"
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından OmerLD 11/5/2016, 00:50

uzun yıllar sonra gelen en güzel finalistler Very Happy estonya o berbat şovla kalmayı hak etti bence İzlanda yı bilemeycem belki kendini çok gölgede bırakmıştır fıgsjdkhl
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından bringmethehorizon 11/5/2016, 15:27

Bosna çıksaydı keşke. Sad Avusturya nasıl çıkar hala anlamış değilim. Ermenistan da korkunçtu gerçi. Şarkı olarak sayamıyorum bile.
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Onur 11/5/2016, 16:16

Bence hep hak edenler çıktı. Sonuçlar çok güzel
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Caspian 11/5/2016, 16:45

Malta yerine İzlanda çıkmalıydı.
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Hakan 11/5/2016, 19:03

Avustusturya yerine Estonya çıkmalıydı.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Jon 13/5/2016, 00:34

2. Yarı Final'den finale yükselen ülkeler şu şekilde:

Eurovision 2016: Yarı Final Sonuçları KB2DRm

Fikirleriniz neler? Bizimle paylaşın.
Jon
Jon
Musican

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics