Eurovision 2016 Final Oylaması

5 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Eurovision 2016 Final Oylaması - Sayfa 2 Empty Geri: Eurovision 2016 Final Oylaması

Mesaj tarafından Merdd 21/4/2016, 22:35

.
Merdd
Genel Yetkili

Eurovision 2016 Final Oylaması - Sayfa 2 Empty Geri: Eurovision 2016 Final Oylaması

Mesaj tarafından Merdd 22/4/2016, 11:16

Oy veren kişi sayısı : 7
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Hakan 22/4/2016, 18:14

Bu yarışmanın çok aceleye getirildiğini düşünüyorum. En az 3 hafta sürmeli böyle bir oylama. O zaman katılım artacaktır.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Merdd 23/4/2016, 00:13

bu oylama 1 hafta olmuş 3 hafta olmuş 5 hafta olmuş fark etmiyor. MSC oylamaları 1 gün sürüyor 28 kişi oy veriyor. Herkes şarkıları biliyor , herkesin bi listesi var . TOP 43 liste kousuna yorum yapanların yarısı oy vermedi burda,demekki listeleri şarkıları dinlemeden hazırlamışlar.
ayrıca yf oylamaları başladığından beri sürekli chate yazıyorum ve "adminlere..." bin kere söyledim şu oylamanın başladığını sitenin başına yazın diye. Bomboş duruyor orası nolurdu yazılsaydı. Nedir bu ilgisizlik yahu , adamın biri yfflere oy vermiyor sonra kalkıp gürcistana ,karadağa kim oy verdi iyi ki esc de bizim site oy vermedi diyor. e madem oy verseydin yani.
Bunun süreyle alakası yok. İlgisizsiniz hepiniz. bu net. daha fazla konuşmayacağım,ben mal mıyım kalkıp o kadar uğraştım bir sürü recap yaptım onu yaptım bunu yaptım 7 kişi oy versin diye mi yaptım bunu. Bu konu hakkında daha fazla konuşmayacağım ve 25 nisan pzrts. de sonuçları açıklayacağım . net. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Jon 23/4/2016, 12:14

belki de vermek istemiyorlardır, bu da bir seçenek.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics