İspanya: Edurne - Amanecer

+15
bringmethehorizon
Kavkasiuri
Hakan
dancerinthedark
Caspian
Pan
yohanna_selin
Merdd
Farid M.
Onur
Jóhanna
Tracer
Jon
OmerLD
Kad
19 posters

11 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Edurne - Amanecer'e kaç puan veriyorsunuz?

İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_lcap44%İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_rcap 44% 
[ 4 ]
İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_lcap11%İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_lcap22%İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]
İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_lcap0%İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_lcap0%İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_lcap11%İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]

Toplam Oylar : 9
Back

İspanya: Edurne - Amanecer - Sayfa 11 Empty Geri: İspanya: Edurne - Amanecer

Mesaj tarafından Montana Max 30/5/2015, 23:58

Dansçının çok gölgesinde kaldı bence Cool Şaka bir yana Uknin başına gelen bu kez de İspanyanın başına geliyor. Ağlayan fanlar falan  Crying or Very sad İspanyanın da bundan sonra yarışmayı takacağını pek sanmıyorum. Bir haber kanalında ünlü sanatçıların artık ülkeyi temsil etmek istemeyeceği yönünde haberler çıkmış. Bence İspanya da küstü. Performans beni pek etkilemedi ama şunu da söylemeliyim müzik gerçekten oldukça hoş ancak o kadar  Sad
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Kad 31/5/2015, 00:41

Şov hakkındaki düşüncelerim: https://www.facebook.com/MakePastaNotWar/posts/1049008078442995
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Pan 31/5/2015, 00:53

hahah fotoğraflar çok iyi olmuş ya Very Happy açıkçası beni de çok etkilemedi müzik iyidi ama o sözler ile birlikte çok kabız bir şarkı olmuştu ( sözlerin anlamını bilmiyorum söylediklerim anlamı ile ilgili değil ahenk ile ilgili ) sıkılıyordum en fazla 1 dakika dinleyebilmiştim tam olarak sadece yarışma akşamı dinledim onda da sıkıldım :S ama ben İspanya'dan yana umutluyum bir gün gayet güzel bir şarkı ile gelip kazanacak ki artık İspanya kazansın yahu:)
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Caspian 31/5/2015, 01:10

BU NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE KDSAKDSAKDASKDSA
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Tracer 31/5/2015, 11:55

İspanya: Edurne - Am...

YORUM GELİNCE ANA SAYFADA BÖYLE GÖZÜKÜYOR YIKILDIM
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 31/5/2015, 13:49

Zerrin demiş ki:
Edurne'nin prova videosu resmi kanalda 340,690 izleme ile Polina'nın hemen ardından geliyor. Yapılan yorumlara bakılırsa Edurne bu yılın Hollandası gibi yavaş ama sağlam adımlarla geliyor.

DIRIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ Suspect
Montana Max
Montana Max
Musican

11 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

- Similar topics