Musiverse Şarkı Yarışması 98 - Takvim

+8
Farid M.
Jóhanna
Hakan
Berkay
OmerLD
Jon
kburakcan
Onur
12 posters

:: 51 - 100

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Musiverse Şarkı Yarışması 98 - Takvim - Sayfa 2 Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması 98 - Takvim

Mesaj tarafından Merdd 25/1/2016, 19:29

Arkadaslar bence de kisa tutulmali sure ama bugun 2 tane birden cenaze haberi aldim yarin acil il disina gidicem. Bu gece yapabilirsem yapar atarim adminlwre.
Merdd
Genel Yetkili

Musiverse Şarkı Yarışması 98 - Takvim - Sayfa 2 Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması 98 - Takvim

Mesaj tarafından kburakcan 25/1/2016, 19:35

Başınız sağolsun... Allah rahmet eylesin.
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından bringmethehorizon 25/1/2016, 19:54

Ben Onur'a katılıyorum.
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Onur 25/1/2016, 20:15

Ya ben sadece bir takvim koydum. Çoğunluğun kararına saygı duymak gerek ama oylama süresinin bir günden az olmasına sıcak bakmıyorum. Bu arada takvimi desteklediği için Nevalovski'ye tack! Very Happy
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Jon 25/1/2016, 21:13

Oylama süresi tamam da çoğunluk zaten ulusal finallerin uzunluğuna takıldı. 2 gün yaparız yine 1 günde biter o sorun değil üyelere kalmış bir şey. Fazladan 3-4 gün beklemek sıkıyor demek ki herkesi ulusal finallerde. E çünkü yorumunu yapan kesim zaten ilk günlerde yapıp hallediyor. Sen yorum yapmayandan bekliyorsun ama o 3-4 gün içinde yine yapmıyorlar. Sonuç: Boşa geçen vakit.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Onur 25/1/2016, 22:17

Şarkı açıklayanlar oluyor diye bekleriz diye düşünmüştüm ben. Mesela Polonya bugün açıkladı.
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından kburakcan 25/1/2016, 22:35

6 gün bekleme süresi çok uzun bence. Cumartesi başladı ulusal final süresi; bugün son olsa yeterdi bence. Hadi zorlamayla yarın öğlene kadar sürse, akşam da oylama başlasa olurdu. Böylece takvime göre ulusal finallerin bitmesi planlanan sürede komple yarışma bitirilebilirdi. Bak chatte İtalya takvimde görmüş ulusal finallerinin bitiş süresini, girmiş foruma, şarkısını açıklamak yerine "Vaktim var, yarın açıklayacağım." deyip gitmiş. O da açıklasa başka ülke kalmayacaktı sanırım açıklamayan, ve bugün ulusal finaller bitmiş olacaktı. 90 küsür yarışmadır Musiverse'yi yönetiyorsunuz, hala ideal zaman belirleme olaylarında sıkıntı var yani (Bunu tüm yöneticiler üzerine alınabilir, tek bir kişi için konuşmuyorum Very Happy ) Şaka bir yana evet Can'ın da dediği gibi bizi sıkan taraf 2 günlük oylamadan ziyade 6 günlük ulusal final süresi. Bir MŞY biter bitmez diğer MŞY'nin takvimi yayınlansa ve o takvimde 3 günlük bir ulusal final süresi koyulsa problemsiz bir şekilde herkesin şarkısını ona göre açıklayacağını düşünüyorum yani.
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Onur 25/1/2016, 22:48

3 gün ulusal final süresi için çok kısa bence. O kadar hızlı gidince 5 yarışma önce yarışan şarkıları unutuyoruz. Ben sindire sindire gitmek ama bunu çabuk bir şekilde yapma taraftarıyım açıkçası. Smile
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından kburakcan 25/1/2016, 22:55

Onur demiş ki:3 gün ulusal final süresi için çok kısa bence. O kadar hızlı gidince 5 yarışma önce yarışan şarkıları unutuyoruz. Ben sindire sindire gitmek ama bunu çabuk bir şekilde yapma taraftarıyım açıkçası. Smile

O zaman 4 gün yapalım Very Happy Ama daha fazlası olmasın yani. Cumartesi başladı bu yarışma, yarın akşam oylamaya geçilsin mesela. Bence gayet ideal. Çarşamba akşamı veya Perşembe sabah da sonuçlar açıklansın. Olma mı Very Happy
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Onur 25/1/2016, 23:14

Olabilir tabi. Mert de uygunsa olur yani. Very Happy
Onur
Onur
Yönetici

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics

:: 51 - 100