Loreen'den Yeni Single: "Under Ytan"

5 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Loreen'den Yeni Single: "Under Ytan" Empty Loreen'den Yeni Single: "Under Ytan"

Mesaj tarafından elayz 20/12/2015, 01:45

Tarzı ile dikkatleri toplayan Bakü'de düzenlenen 57. Eurovision Şarkı Yarışması'nın birincisi Loreen 18 aralık'ta yeni single'nı  ilk olarak dijital ortamda piyasaya sundu.Bir gün de 5.387  dinlenme sayısına ulaşan ''Under Ytan'' 25 Aralık'tan itibaren tüm dünyada satışa sunulacak...

elayz
elayz
Musican

Loreen'den Yeni Single: "Under Ytan" Empty Geri: Loreen'den Yeni Single: "Under Ytan"

Mesaj tarafından bringmethehorizon 20/12/2015, 08:29

Dinlenme sayıları aşırı az şu aralar Loreen'in. Oysa ki her geçen gün daha iyisini yapıyor. Bence bu en iyi şarkısı olmuş, ama eski popülerliğinin kalmaması çok üzücü. :/
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Loreen'den Yeni Single: "Under Ytan" Empty Geri: Loreen'den Yeni Single: "Under Ytan"

Mesaj tarafından elayz 20/12/2015, 16:42

Evet malesef şu sıralar azaldı neden fikir de yürütemiyorum açıkçası sana katılıyorum her defasında çok iyi şeyle karşımıza çıkıyor ki ama umarım düzelir bu durum Wink
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Jon 20/12/2015, 17:37

oha isveççe Vov!
under'ı falan görünce ingilizce beklemiştim bi an.
çok güzel olmuş gerçekten, ben de beğendim.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından elayz 20/12/2015, 18:02

Hiç deme Can bir kez daha hayran oldum bu kadına valla Love Vov!
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Onur 20/12/2015, 19:16

Ben Paperlight'ı çok beğenmiştim. Bir sonrakini şarkısını beğenmedim ama. Bu şarkısını da beğendim. Alt yapısı çok güzel. Very Happy
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Eros 20/12/2015, 19:19

Bu kadın çikita muzu bile güzel okur. OLAMAZ BÖYLE 1 YETENEK
Eros
Eros
Yetkili

Mesaj tarafından elayz 20/12/2015, 19:24

Şarkı resmen içine alıyor bağlıyor İsveç Bey Loreen zamanı gelmedi mi görebilecekmiyiz MŞY' de Smile
Bu arada kendi başıma açmış bulundum konuyu gecenin bir vakti de yöneticilere danışamadan akıl edemedim kusura bakmayın Embarassed
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Onur 20/12/2015, 19:25

Ya izin almanıza gerek yok tabii ki açacaksın. Loreen MŞY için fazla iyi bir sanatçı. Bilemiyorum o yüzden. Very Happy
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Jon 20/12/2015, 19:26

Onur demiş ki:Ya izin almanıza gerek yok tabii ki açacaksın. Loreen MŞY için fazla iyi bir sanatçı. Bilemiyorum o yüzden. Very Happy
Loreen MŞY'ye kurrrrrban olsun!!!!1!111!!! Very Happy
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics