Musiverse Şarkı Yarışması - Limerick '92: Final Oylaması

+17
Boran
totova
elayz
Montana Max
Farid M.
Remzi
kburakcan
Eros
Hakan
Parthenios
CevatAslan
Berkay
Caspian
Onur
IamStar
Merdd
Jon
21 posters

:: 51 - 100

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Musiverse Şarkı Yarışması - Limerick '92: Final Oylaması - Sayfa 2 Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Limerick '92: Final Oylaması

Mesaj tarafından kburakcan 16/12/2015, 22:55

Portekiz Portekiz de oylarını gönderdi. Smile Gerçekten recap süresini belirtmeyenler yüzünden o kadar şarkıya yazık olmuş ki; "Hayatta oy vermem." dediğim bir şarkıya bile oy verdim. Recap süresini belirtmeyenlere acımıyorum, kusura bakmasınlar; şarkılarını açıklarken bir kez daha dinleyip recap belirlemek çok zor olmamalı. İnsanların 3 dakika vakti yok mu ekstradan anlamak güç. Neyse, hak eden kazansın. Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Limerick '92: Final Oylaması - Sayfa 2 Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Limerick '92: Final Oylaması

Mesaj tarafından Remzi 16/12/2015, 22:59

İspanya has just voted! Wink
Remzi
Remzi
Musican

Mesaj tarafından Farid M. 16/12/2015, 23:13

kburakcan demiş ki:Portekiz Portekiz de oylarını gönderdi. Smile Gerçekten recap süresini belirtmeyenler yüzünden o kadar şarkıya yazık olmuş ki; "Hayatta oy vermem." dediğim bir şarkıya bile oy verdim. Recap süresini belirtmeyenlere acımıyorum, kusura bakmasınlar; şarkılarını açıklarken bir kez daha dinleyip recap belirlemek çok zor olmamalı. İnsanların 3 dakika vakti yok mu ekstradan anlamak güç. Neyse, hak eden kazansın. Smile

Ekstra vaktim olmasaydı bu yarışma hariç diğer yarışmalarda tüm konulara gelmezdim. Neyse
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 16/12/2015, 23:29

Farid M. demiş ki:
kburakcan demiş ki:Portekiz Portekiz de oylarını gönderdi. Smile Gerçekten recap süresini belirtmeyenler yüzünden o kadar şarkıya yazık olmuş ki; "Hayatta oy vermem." dediğim bir şarkıya bile oy verdim. Recap süresini belirtmeyenlere acımıyorum, kusura bakmasınlar; şarkılarını açıklarken bir kez daha dinleyip recap belirlemek çok zor olmamalı. İnsanların 3 dakika vakti yok mu ekstradan anlamak güç. Neyse, hak eden kazansın. Smile

Ekstra vaktim olmasaydı bu yarışma hariç diğer yarışmalarda tüm konulara gelmezdim. Neyse

Olay sadece senin ile ilgili değil; recap süresini düzenli olarak koymayan insanlar var. Yoksa 1-2 kerelik dalgınlık problem değil, yani seni suçlamıyorum burada. Üzgünüm şarkının harcanacak olmasından ötürü...
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 16/12/2015, 23:31

Recapı finale çıkamamış ülkelerin voterleri gibi bir genişlik içinde dinledim.

Recap süresi eklemeyen ülkeler yine belli ediyor kendisini. Bravo mesela İsviçre Smile

Son 10 yarışmanın en iyilerinden biri olmuş galiba. Özellikle ev sahibinin şarkısını şaşkınlıkla dinledim tam bir eurovision havası olmuş Neutral Sırf o yüzden şu am pişman oldum katılmadığıma
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından elayz 17/12/2015, 00:32

İsrail'de oylarını iletti. Düşük verdiklerim için üzgünüm Sad emeği geçen herkese teşekkürler her şey her zaman ki gibi güzel olmuştu herkese bol şans king
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Jon 17/12/2015, 01:27

@Montana Max teşekkür ederimmmm Mümtaz
Ciddi anlamda benim de son zamanlarda en zorlandığım yarışma oldu. Çok çok iyi şarkılar var, sıralama yaparken çok zorlandım. Hak eden kazansın diyorum.

Tá pointí sheoladh İrlanda Éire. Ádh mór!
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından totova 17/12/2015, 07:38

03 Hungary
totova
totova
Musican

Mesaj tarafından Boran 17/12/2015, 15:36

Finlandiya oyladı. Smile Finlandiya
Boran
Boran
Musican

Mesaj tarafından Onur 17/12/2015, 16:09

Oylarını göndermesi gereken ülkeler:
Avusturya
Kıbrıs Rum Kesimi
Estonya
Almanya
Romanya
Birleşik Krallık
Onur
Onur
Yönetici

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki