İzlanda: María Ólafs - Unbroken

+10
Zerrin
Tracer
OmerLD
Nirvana
Caspian
Jóhanna
Jon
Merdd
Montana Max
Kad
14 posters

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

María Ólafsdóttir - Unbroken'a kaç puan veriyorsunuz?

İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_lcap60%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_rcap 60% 
[ 6 ]
İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_lcap0%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_lcap0%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_lcap10%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_lcap10%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_lcap20%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 10
Back

İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 Empty Geri: İzlanda: María Ólafs - Unbroken

Mesaj tarafından Pan 17/5/2015, 16:35

vokal sayısının bu kadar çok olmasındansa ben de klipte ki gibi 2 dansçı beklemiştim arkasında. ama yine de çok tatlı.
Pan
Pan
MusiPan

İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 6 Empty Geri: İzlanda: María Ólafs - Unbroken

Mesaj tarafından Montana Max 22/5/2015, 01:28

Gecenin en kötü performansı İzlandadan geldi. NFde izlemedim ama Marianın canlısı çok kötü gerçekten.  Surprised
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Kad 22/5/2015, 08:52

NF'de de kötüydü lâkin bu kadar kötü değildi.
Ancak bu İzlanda'ya iyi bir tokat olmuştur umarım. Silkelenmeye ihtiyaçları var.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Tracer 22/5/2015, 11:03

Performansın kötü olduğunu düşünmüyorum ben. İyi de değildi ama dediğiniz kadar da kötü değildi be.
Sevmiştim her şeyini, şovunu, kızı, şarkıyı...
Şarkıyı Ásgeir yazmış öğrenince şok geçirdim. Üzdü birazcık beni İzlanda.
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Jon 22/5/2015, 12:33

Performansi bence cok kötüydü. Ben cok sasirdim cunku sarkidan hoslasiyordum. Finale cikmamayi hak etti kesinlikle.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Kad 22/5/2015, 18:44

Amanda Clarke demiş ki:
Şarkıyı Ásgeir yazmış

NE
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 30/5/2015, 19:57

Bu sene verilen oylara göre geçersiz oyun en çok kullanıldığı ülkelerden biri de İzlanda olmuş. Numara text -> Numara şeklinde oylamanın olduğu ülkede opeatörlere Ülke ismi yollayarak gönderilmiş bir çok oy gönderilmiş. Gönderilen oyların çoğunda "Denmark" text to -> Numara şeklinde gönderilen oylar büyük çoğunluk ve dikkati çekenlermiş.  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ahahahaha İzlanda
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Kad 30/5/2015, 22:52

Man On A Wire demiş ki:Bu sene verilen oylara göre geçersiz oyun en çok kullanıldığı ülkelerden biri de İzlanda olmuş. Numara text -> Numara şeklinde oylamanın olduğu ülkede opeatörlere Ülke ismi yollayarak gönderilmiş bir çok oy gönderilmiş. Gönderilen oyların çoğunda "Denmark" text to -> Numara şeklinde gönderilen oylar büyük çoğunluk ve dikkati çekenlermiş.  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ahahahaha İzlanda

Koca ülkeden bi ben oy vermişim bence
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 30/5/2015, 23:14

Pluto demiş ki:NF'de de kötüydü lâkin bu kadar kötü değildi.
Ancak bu İzlanda'ya iyi bir tokat olmuştur umarım. Silkelenmeye ihtiyaçları var.
RÚV'UN BAŞINA ULAŞ GE-ÇE-CEK!
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Montana Max 23/8/2015, 18:43

Dünya çapında bu şarkı İzlanda dışında sadece Türkiyede listelere girebildi. Number One Tv top 100de 94 numaradan 80 numaraya çıkıp sonra tamamen çıkış yapmış  Surprised
Montana Max
Montana Max
Musican

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics