Norveç: Agnete - Icebreaker

+11
elayz
OmerLD
Pan
Remzi
canreyhan
Caspian
Jóhanna
Onur
Merdd
CevatAslan
Montana Max
15 posters

2 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Norveç: Agnete - Icebreaker'a kaç puan veriyorsunuz?

Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_lcap17%Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
[ 0 ]
Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_lcap33%Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_lcap17%Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_lcap33%Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 I_vote_rcap 33% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 6

Anket kapatıldı

Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 Empty Geri: Norveç: Agnete - Icebreaker

Mesaj tarafından Onur 23/1/2016, 22:13

Norsk Melodi Grand Prix katılımcılarından Freddy Kalas'ın bu yıl Stockholm'e gidememe durumu olduğu ve sanatçının menajeri ile görüşüldüğü açıklandı.
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Remzi 2/2/2016, 03:28

İkisi de güzel bence. ^^ Icebreaker 10 saniyelik kısmıyla bende büyük bir merak uyandırmıştı. Umarım ya Afterglow kazanır ya da Icebreaker! Wink

Tüm şarkıların uzun versiyonları için MGP '16!
Remzi
Remzi
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 2/2/2016, 09:37

1.Laila Samuels - Afterglow aralarında en iyisi kesinlikle kazanması gereken tek şarkı bu 
2.Makeda - Stand Up güzel
3.Agnete Johnsen - Icebreaker güzel gibi
4.Stine Hole Ulla - Traces güzelimsi
5.Elouiz - History ortalama bu da
6.Pegasus - Anyway orta
7.The Hungry Hearts - Laika eh
8.Suite 16 - Anna Lee ıh
9.Stage Dolls - In The Fire kötü
10.Freddy Kalas - Happy Rush kötü
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Onur 2/2/2016, 12:23

Laila <3 ağladım dinlerken. Sad
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Caspian 2/2/2016, 14:30

Demiştim, Afterglow bir şaheser!
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından elayz 2/2/2016, 16:17

Afterglow ve Icebreaker harika Vov! arada History' de göz kırpıyor ama ortalama gibi gibi sanki o iki şarkı arasından pekte öne çıkmaz gibi geliyor. Umarım Afterglow ya da Icebreaker seçilir
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 3/2/2016, 20:15

Benim sıralamam

1. Agnete Johnsen - Icebreaker | Buna bayıldım, gerçekten çok güzel bir şarkıymış. Seçilirse güzel olur.
2. Laila Samuels - Afterglow | Bu da gayet hoş, Norveç adına güzel bir seçim olabilecek bir şarkı olmuş.
3. Stine Hole Ulla - Traces | Bunu da beğendim ben. Sadece şu var, noel şarkıları gibi ya. ESC için uygun olmadığını düşünüyorum.
4. Elouiz - History | Güzel bir şarkı fakat çok beğenmedim ve zayıf kaldığını düşünüyorum.
5. Makeda - Stand Up | Hareketli şarkı yapıp arka vokalleri öne çıkarayım demişsin ama o numaralar eskide kaldı canım. Olmamış.
6. The Hungry Hearts & Lisa Dillan - Laika | Kadınlar klübü demek? Laugh 3 Bu kadar kalabalığa göre ses karmaşası pek olmamış, ama yok. Yok yani. İş yapmaz.
7. Suite 16 - Anna Lee | Bunu da sevmedim, gerçekten niye birbirine benzeyen saçma şarkılarla dolu bir UF oldu bu MGP anlayamadım.
8. Stage Dolls - Into the Fire | Hayır. Sad Böyle şarkıları bunaltmadı mı artık?
9. Pegasus - Anyway | Çok rastlanacak türden bir şarkı. Gerçi öyle olsun ya da olmasın, beğenmedim. Bu da olmamış.
10. Freddy Kalas - Feel Da Rush | Berbat, tek kelimeyle. O İngilizce telaffuzu ne Allah aşkına? Ay evlerden ırak.

Kötü bir UF daha. Norveç neden bu kadar zayıf şarkılar almış anlamadım. Icebreaker ve Afterglow dışındaki bir seçim Norveç'i finalde görmememize sebep olabilir.
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Hakan 4/2/2016, 00:55

Icebreaker :Gayet güzel. Sevdim.
History : Güzel ama sıradan.
Feel Da Rush : Kötü.
Afterglow : Güzel ama müthiş değil.
Stand up : Sevmedim.
Anyway : Hoş ama sadece o kadar. Sıradan.
Into the fire : Hoş ama bu da sıradan. Adamları görmesem ergen bir grup şarkı söylüyor sanacaktım Very Happy
Traces : Sıktı beni. Sıradan.
Anna Lee : Sevmedim. Sıradan.
Laika : Felaket..

Kazananı baştan belli bir UF olmuş. Norveç ne yapmaya çalışıyor bu şarkıların çoğu çok kötü. Yukarıda da dendiği gibi Afterglow ya da Icebreaker kazanır. Ben Icebreaker dan yanayım. Aksi takdirde Norveç yarı finalde elenebilir.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Montana Max 4/2/2016, 19:56

Icebreaker; Bu şarkının tarzı ne ya  Laughing Bir öyleyken bir böyle oluveriyor. Senkronizesizliğini falan hiç beğenmedim. Gerçekten kötü bence.
 History; Bilindik bir melodisi var. Melankolik Amerikalı siyahi bayan rnb şarkıcılarının şarkılarına benziyor. İddiasız.
 Feel da Rush; Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80
 Laika; Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80Norveç: Agnete - Icebreaker - Sayfa 2 33a40dbe1ee8291dbd974595e8f82d80
 Afterglow; Bu şarkı ile ilgili bence biraz abartılı yorumlar yapılmış. MGPden zamanında bir Vardlokk'un geçmişliği var hani Very Happy . Bence bu çok iyi değil. Sadece diğer şarkılara göre daha iyi.
 Stand up; Pek güzelmiş. Şu ana kadar dinlediğim en güzeli bence. Norveç'i böyle birşeyin temsil etmesini Afterglow'a göre daha çok isterim. Yalnız yazarlar İsveçliymiş. Bu şarkı biraz zor seçilir.
 Anyway; Demode. hem de çok. Bir de queenin şarkılarından birinin bir bölümüne benziyor.
 Into the fire; 80li yılların metal grubu teenage pop yapıyor resmen  Suspect
 Traces; Eh fena değil. Bir mf şarkısına benziyor var mı acaba hatırlayan?
 Anna Lee; MGPlerin demirbaş tarzının bir örneği. Bu tip şarkılarla olmayacağını geçen sene Danimarka gösterdi.

Bu sene MGPler hiç güzel değil. Özellikle ben 2013 ve öncesindeki MGPleri özlüyorum. Norveç buradaki hiç bir şarkı ile Sunllight ve Chameleon'dan iyi değil bence  Sad
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 10/2/2016, 18:34

The Hungry heart grubu kadınlar klubü değil Lezbiyenler kulübüymüş Smile @johanna
Montana Max
Montana Max
Musican

2 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

- Similar topics