Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe

+15
Farid M.
Merdd
OmerLD
Nirvana
i-turker46
Caspian
elayz
Hakan
Jóhanna
Jon
Zerrin
yohanna_selin
Pan
Montana Max
Kad
19 posters

2 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe'e kaç puan veriyorsunuz?

Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 I_vote_lcap50%Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 I_vote_rcap 50% 
[ 5 ]
Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 I_vote_lcap10%Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 I_vote_lcap10%Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
[ 1 ]
[ 1 ]
[ 1 ]

Toplam Oylar : 10
Back

Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 Empty Geri: Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe

Mesaj tarafından Pan 18/2/2015, 15:35

bunu dinleyince fikrim Thomai Apergi ye kaydı.
Pan
Pan
MusiPan

Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe - Sayfa 2 Empty Geri: Yunanistan: Maria Elena Kyriakou - One Last Breathe

Mesaj tarafından Jon 18/2/2015, 16:00

Kısa versiyonları dinledikten sonra bir sıralama yaptım, şöyle ki:

#1 Barrice
#2 Shaya
#3 Thomaï Apergi
#4 Maria Elena Kyriakou
#5 C:Real

Barrice özellikle çok güzel geldi, full versiyonunu dinlemek isterim bir an önce. Shaya da ESC'lik bir iş yapmış gibi hissettim, altyapı hoşuma gitti. Thomaï tarzıyla ön planda, Eurovision'da pek iş yapmaz ama gayet dinlemelik. Maria en sıkıldığım ballad türlerinden olduğunu hissettim şu kısa versiyondan, üzgünüm bizimla değilsin. C:Real biraz kalitesizimsi geldi, diğer şarkılar varken mümkünse sonuncu olabilir tşk.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Zerrin 18/2/2015, 16:02

Yha Can o ne sksi ve gzl avtrrrr I love you
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 18/2/2015, 16:22

Eveet ben de dinlemiş bulunuyorum kısa versiyonları. Burada Kıbrıs adına yarıştırdığım Shaya ve Maria Elena'yı görmek mutluluk verici. I love you Sıralamam ve yorumları ise şöyle;

1. Barrice; Şarkı çok iyi, snippettan bile belli oluyor bence.
2. Shaya; TANRIM, BU DA ÇOK İYİ! Çok beğendim, uzun versiyonunu dinlemek istiyorum bir an evvel.
3. Thomai Apergi; Bu kadın daha önce katılmıştı, hatta bi şarkısı vardı S3 reklamı yapıyordu klipte resmen. Very Happy
4. Maria Elena Kyriakou; Sıradan olmuş.
5. C:Real; Bu grup iyi şarkılar yapıyordu ya, n'olmuş bunlara böyle? Olmamış bu maalesef.

C:Real ve Shaya dışındaki üç şarkıyı beğendim ben.
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Pan 23/2/2015, 20:11

ya ufff şarkılar ne zaman açıklanıcak?
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Jon 23/2/2015, 21:33

Şarkıların full versiyonları:

Barrice "Ela"

C:REAL "Crash And Burn"

Shaya Hansen "Sunshine"

Maria Elena Kyriakou "One Last Breathe"

Thomaï Apergi & Legend "Jazz & Συρτάκι"

En son Jon tarafından 26/2/2015, 23:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Hakan 26/2/2015, 21:46

Şarkılar açıklandı. Yunanistan ne yapmaya çalışıyor anlamadım Very Happy 5 şarkı da orta derecede. Yine de içlerinde en dinlenebilir bence C:Real ve Barrice. Ama Shaya seçilir diye tahmin ediyorum.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Pan 26/2/2015, 22:15

Yunanistan bu sene yine çok vasat. C:Real beni büyük hayal kırıklığına uğrattı nasıl böyle bir şarkı yapmışlar hayret ettim. Barrice klasik bayat pop şarkısı. Maria da klasik bayat ESC baladı. Shaya tam bir yaz şarkısı olmuş ama onu da ben sevmiyorum. En dinlenebiliri Thomai jazz & sirtaki ( asla bir one last kiss olamaz! asla! ).
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Montana Max 26/2/2015, 22:46

Ela: Şoktayım felaket kötü. Bu kesinlikle kanalın dayatması diye düşündüm öyleymiş tamamen kendi tarzı dışında. Çok üzücü

One Last Breather: Kötü bir ballad asla olmamış. 2013 Kıbrıs şarkısını andırıyor.

Jazz & Συρτάκι: Bu dil çok çirkin ya Sad Yunanistan bunu seçer bence. Bununla final zor. Berbat

Sunshine: Tam bir Romanya şarkısı. Klarnet çok çirkin bir enstruman. Şarkıya da uymuyor.

Crash And Burn: Kötü sözler, basit melodi. Diğer 4 şarkı kadar facia olmasa da kötü.

Yunanistan her zamanınki gibi benim müzikmag'ıma hitap edemedi. Halbuki isimleri görünce umutlanmıştım. Ayrıca İsveçliler ve Danimarkalılar da kurtaramamış. Bu yılın en kötü şarkısı geliyor. Bu pazarlama taktiklerini bırakmak lazım. Zira geçen sene Yunanistanın başına fena şeyler geldi. Kalitesizlik yine dizboyu Suspect confused
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından elayz 26/2/2015, 23:10

Klasik Yunanistan izleyeceğiz anlaşılan bu sene de kendilerine çeki düzen vermeliler baydı artık her sene her sene evet güzel olabilir yunan müziği ama o da bir yere kadar biraz farklılık abi ya aramı vermeliler acaba :/
elayz
elayz
Musican

2 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics